Talent tygodnia

Włosy


Chodzisz na siłownię, żeby wzmocnić mięśnie ciała, ale być może zapominasz o wzmocnieniu własnych włosów? Zadbaj o nie z kosmetykiem nowej generacji – L\'biotica REPAIR THERAPY BOOSTER. Wzmocnienie włosów z boosterem nie będzie wymagało od Ciebie takiego wysiłku, jak praca na siłowni. Będzie natomiast miłym zabiegiem pielęgnacyjnym, którego efekty w postaci zdrowych, lśniących pasm zobaczysz niemal od razu. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

To kolejna propozycja od Harmony Plus. Po sukcesie szamponu, odżywki i lotiona przyszedł czas na witaminy w formie tabletek! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Nie każdy wie, że włosy, podobnie jak skóra, składają się z warstw lipidowych, gwarantują-cych im niezbędną ochronę. Niedobór lipidów powoduje, że nasze włosy stają się suche i wyjątkowo podatne na uszkodzenia. Aby dostarczyć osłabionym pasmom odpowiednią ilość lipidów, L’biotica wprowadziła nową serię BIOVAX Opuntia Oil & Mango, opartą na unikalnym kompleksie LipidFX i zawierającą 87% składników pochodzenia naturalnego. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Słynny amerykański Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku 2017 będzie greenery – odświeżająca i ożywcza zieleń – symbol nowego początku. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Słyszeliście o słynnym zestawie kosmetyków, które znacznie przyspieszają wzrost włosów? Odżywkę zastąpił równie skuteczny lotion. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony