Talent tygodnia

Włosy


NOWOŚĆ! Szampony i odżywki KERASYS NATURING! Wszystko, co najlepsze z mórz i oceanów oraz dobrze znane i sprawdzone naturalne składniki zapewniają wyjątkową moc szamponom i odżywkom z linii Kerasys Naturing. Ich bogate receptury oparte są na wyciągach z alg morskich, których niezwykłe działanie wzmacniają ekstrakty roślinne m.in. z owoców granatu, cytryny i oliwek. Poznajcie moc superfoods w pielęgnacji włosów! »

Ocena: 0
Komentarze (6)

Kompleksowa siła w walce z wypadaniem włosów. »

Ocena: 0
Komentarze (57)

Mamy ratunek dla matowych włosów! Przywróć im blask dzięki kosmetykom do włosów L\'biotica Professional Therapy Milk z proteinami mlecznymi, miodem manuka i ceramidami. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Do wyjątkowo udanej linii kosmetyków BIOVAX z wyciągiem z opuncji i masłem mango, przeznaczonej do pielęgnacji włosów suchych i bardzo zniszczonych, dołączył nowy produkt – wygładzający eliksir w buteleczce z dozownikiem. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

René Furterer przedstawia nowe OLŚNIEWAJĄCE szampony o doskonałych recepturach. Produkty uwalniają intensywny blask i rozświetlają włosy mieniącymi się refleksami. Wyjątkowe maski, żelowe odżywki o niezrównanych właściwościach wygładzających, spraye połyskujące brokatem... Jeszcze nigdy tekstury nie były tak fascynujące i zniewalające, a do tego wciąż NIE ZAWIERAJĄ SILIKONÓW. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony