Talent tygodnia

Włosy


Mamy ratunek dla matowych włosów! Przywróć im blask dzięki kosmetykom do włosów L\'biotica Professional Therapy Milk z proteinami mlecznymi, miodem manuka i ceramidami. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Do wyjątkowo udanej linii kosmetyków BIOVAX z wyciągiem z opuncji i masłem mango, przeznaczonej do pielęgnacji włosów suchych i bardzo zniszczonych, dołączył nowy produkt – wygładzający eliksir w buteleczce z dozownikiem. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

René Furterer przedstawia nowe OLŚNIEWAJĄCE szampony o doskonałych recepturach. Produkty uwalniają intensywny blask i rozświetlają włosy mieniącymi się refleksami. Wyjątkowe maski, żelowe odżywki o niezrównanych właściwościach wygładzających, spraye połyskujące brokatem... Jeszcze nigdy tekstury nie były tak fascynujące i zniewalające, a do tego wciąż NIE ZAWIERAJĄ SILIKONÓW. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Profesjonalny system regeneracji włosów - jak po wizycie w salonie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Suche, zniszczone, matowe włosy potrzebują intensywnej terapii, która przywróci im blask i zdrowy wygląd. Kerasys Hair Clinic System to linia profesjonalnych szamponów i odżywek do stosowania w warunkach domowych, która dzięki opatentowanej technologii i kombinacji składników aktywnych o właściwościach silnie regenerujących, szybko i skutecznie poprawia kondycję włosów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony