Talent tygodnia

Włosy


Brocato stylizacja

Włosy na wakacjach! Ambasador marki Brocato, Katarzyna Budka udziela porad pielęgnacyjnych na lato. Słońce świeci przez 12 miesięcy w roku, ale latem nasłonecznienie jest zdecydowanie większe. Wysoka temperatura sprawia, że nasze włosy tracą swoją naturalną warstwę ochronną. Czego będą potrzebować nasze włosy podczas wakacji? »

Ocena: 0
Komentarze (15)

Nowy preparat z naftą oczyszczoną URT-OIL firmy PPH ANNA został stworzony z myślą o włosach cienkich, suchych i zniszczonych, ze skłonnością do łupieżu oraz wypadania. Naturalne składniki zawarte w preparacie wyraźnie poprawiają wygląd i kondycję włosów, działają silnie regenerująco. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

Domowe eksperymenty z włosami

Chcesz, aby Twoje włosy dobrze wyglądały, ale niekoniecznie masz ochotę iść do fryzjera? Podpowiemy Ci jakie zabiegi warto stosować w domu, a z jakich lepiej zrezygnować, bo ich skutki będą opłakane. Jednym słowem dowiesz się jak wzmocnić swoje włosy, jak je pielęgnować i sprawić, by wyglądały rewelacyjnie, a wszystko to w domowym zaciszu. »

Ocena: 45
Komentarze (4)

Modna natura we włosach

Na pewno zastanawiasz się co nowego dzieje się w świecie fryzjerstwa i jakie trendy będą dominować w lecie. Jeśli zamierzasz coś zmienić na swojej głowie, koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się jakie kolory, cięcia i uczesania będą na topie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Letnia pielęgnacja włosów

Latem włosy wymagają szczególnej pielęgnacji ze względu na słońce i jego wpływ na strukturę włosa. Warto zatroszczyć się o ich kondycję już wcześniej, przed wakacjami. Opcji do wyboru jest wiele, gdyż każda prawie marka fryzjerska posiada letnią serię pielęgnacyjną. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony