Talent tygodnia

Włosy


Wariacje ślubnych upięć

Wiosna wkroczyła w kalendarz pełną parą, a za nią szał ślubnych przygotowań. Robisz listę gości, wybierasz kwiaty, kupujesz obrączki i sukienkę, planujesz makijaż i fryzurę. Nie wiesz jednak jaką fryzurę wybrać – upięcie, czy włosy rozpuszczone. Jeśli wybrałaś upięcie, to jakie pasuje do Ciebie i Twoich włosów? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Podstawowym dodatkiem w modzie na Wiosnę/Lato 2010 jest Twoja fryzura. Upięta, rozpuszczona, skręcona maksymalnie w loki lub dająca wrażenie nieładu perfekcja. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Wiosna to czas przebudzenia, radości i kolorów, które zaczynają nabierać intensywności. To również okres zmian i wiosennych metamorfoz, także na głowie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Pielęgnacja włosów w męskim wydaniu

Nie od dziś wiemy, że o włosy należy dbać, pielęgnować je odpowiednimi kosmetykami, czy regularnie korzystać z usług fryzjera-specjalisty, by sprawić, żeby były piękne i zdrowe. Wydawać by się mogło, że opisane zabiegi przeznaczone są wyłącznie dla kobiet, nie ma jednak nic bardziej mylnego. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

At the hairdresser’s - Hair treatments

Oto kolejna część angielskiego kursu branżowego dla fryzjerów. Tym razem poznacie wyrażenia i zwroty związane z pielęgnacją suchych i zniszczonych włosów po wakacjach. »

Ocena: 28
Komentarze (6)
do góry strony