Talent tygodnia

Włosy


Już z niecierpliwieniem czekamy na pierwsze prawdziwie letnie dni, przejrzyste, niebieskie niebo i ciepłe promienie Słońca. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Niewiele jest osób, które są zadowolone z kondycji swoich włosów. Problemy takie jak łupież, osłabienie włosów czy nawet ich wypadanie, często popychają nas do zakupu specjalistycznych kosmetyków, które mają nam pomóc zwalczyć uporczywy problem. Niestety bardzo często kosmetyki te bazują na chemicznych substancjach, które więcej czynią szkód niż pomagają. Nie zapominajmy jednak, że natura nawet w tak problematycznych kwestiach nie zawodzi. »

Ocena: 50
Komentarze (10)

Koszyczek wielkanocny pełen jest najbogatszego naturalnego dobra, symbolu życia – jajka, które również naszym włosom może przynieść odnowę. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Włosy szczególnie wiosną wymagają kompleksowej pielęgnacji. Odpowiednio dobrane preparaty uwzględniające odmienność skóry głowy oraz budowę włosów są kluczem do skutecznego upiększenia ich wyglądu. »

Ocena: 40
Komentarze (0)

Zima nareszcie kończy swoje rządy i czas rozpocząć wiosenne porządki. Czas na lżejsze ubrania, weselsze kolory odzieży, bardziej śmiały makijaż i obowiązkowo – intensywny kolor włosów. Taki wiosenny, promienny. Bo zadbane, skrzące piękną barwą włosy to ozdoba każdej kobiety. Szczególnie na wiosnę. »

Ocena: 50
Komentarze (8)
do góry strony