Talent tygodnia

Włosy


Ambasador Marki Brocato w Polsce- Katarzyna Budka podpowiada jak pomóc włosom odzyskać ich dobrą kondycję po wakacjach. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Czy marzyłyście kiedyś o włosach pełnych słonecznego blasku? Zastanawiałyście się jak można uzyskać taki efekt? Otóż dzięki unikalnej technice balejażu, Wasze marzenie może zostać spełnione. »

Ocena: 48
Komentarze (0)

Masz piękne długie loki, których zazdroszczą ci wszystkie przyjaciółki, ale ty nie czujesz się z nimi dobrze? Masz cienkie i proste „mysie” włoski i chcesz na chwilę wyczarować z nich fale? Z pomocą przyjdzie ci prostownica - nieodłączny element wielu damskich kosmetyczek, ale czasem też śmiertelny wróg dla naszych włosów. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

Każda kobieta marzy o pięknych,silnych, zdrowych włosach. Niestety, nie każda może się takimi pochwalić. Wydajemy bajońskie wręcz sumy na fryzjerów, odżywki, szampony, maski... a tak naprawdę nie widać różnicy? Czasem łatwo przesadzić z nadmierną ilością praparatów, to wszystko może podrażnić skórę głowy oraz przeciążyć włosy. »

Ocena: 45
Komentarze (0)

Soczysta zieleń, kwitnące drzewa i kwiaty, śpiewające o poranku ptaki, a przede wszystkim – ciepło! Wystarczyło kilka promieni słońca i zmieniliśmy garderobę – z ciężkiej zimowej, na lekką letnią. Lada moment ruszymy gromadnie do parków i na plaże, by opalać blade ciała. Wyposażeni w balsamy z filtrami UV, będziemy chronić naszą skórę. A włosy? Jak ochronimy przed niebezpiecznym działaniem słońca nasze włosy? »

Ocena: 50
Komentarze (1)
do góry strony