Talent tygodnia

Włosy


Marzysz czasem o tym, żeby mieć fryzurę jak Beyonce czy Shakira? Panie te, hojnie obdarowane przez naturę burzą loków, przyciągają miliony męskich spojrzeń. Ty też możesz tak wyglądać! Podpowiemy Ci jak prostą, oklapłą czuprynę zamienić we fryzurę… dobrze zakręconą! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Po letnim odpoczynku każda z nas czuje się jak bogini – wypoczęta, opalona, gibka i jędrna. Aż chciałoby się zatrzymać ten stan na zawsze. Niestety, szara rzeczywistość, pośpiech, poranne wstawanie i brak ruchu szybko niweczą te piękne efekty. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

Z naszymi włosami zawsze coś jest „nie tak”: jeśli są proste, marzymy o lokach, jeśli natura obdarowała nas kręconymi, codziennie rano uporczywie je prostujemy, blondynki farbują się na rudo, rude na ciemny brąz, szatynki na blond… Istny diabelski młyn. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Piękne i lśniące włosy są ozdobą niejednej kobiety. Wiele z nas poświęca im sporo czasu. Bogata oferta szamponów, odżywek oraz środków do stylizacji ułatwia nam codzienną pielęgnację. Należy jednak pamiętać o starej zasadzie, że nadmiar szkodzi, a wielogodzinne zabiegi nie zawsze wychodzą naszym włosom na zdrowie. Jakie są najczęściej popełniane przez nas błędy? Poniżej przedstawiamy 7 grzechów, których powinnyśmy się wystrzegać. »

Ocena: 37
Komentarze (10)

Ambasador Marki Brocato w Polsce- Katarzyna Budka podpowiada jak pomóc włosom odzyskać ich dobrą kondycję po wakacjach. »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony