Talent tygodnia

Włosy


Czy wiesz, że kondycja Twoich włosów wiele mówi o stanie Twojego zdrowia? Piękne, mocne, błyszczące włosy to jasny sygnał, że Twój organizm jest w świetnej formie. Wypadające, z rozdwojonymi końcówkami, połamane i pozbawione blasku mogą zwiastować kłopoty ze zdrowiem. »

Ocena: 40
Komentarze (36)

Piękne, zadbane, a przede wszystkim gęste włosy są niewątpliwie marzeniem każdej kobiety. Dzięki nim czujemy się atrakcyjne, czujemy się kobietami. Na szczęście, w tej kwestii można śmiało stwierdzić, iż nie ma rzeczy niemożliwych! »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Marzysz czasem o tym, żeby mieć fryzurę jak Beyonce czy Shakira? Panie te, hojnie obdarowane przez naturę burzą loków, przyciągają miliony męskich spojrzeń. Ty też możesz tak wyglądać! Podpowiemy Ci jak prostą, oklapłą czuprynę zamienić we fryzurę… dobrze zakręconą! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Po letnim odpoczynku każda z nas czuje się jak bogini – wypoczęta, opalona, gibka i jędrna. Aż chciałoby się zatrzymać ten stan na zawsze. Niestety, szara rzeczywistość, pośpiech, poranne wstawanie i brak ruchu szybko niweczą te piękne efekty. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

Z naszymi włosami zawsze coś jest „nie tak”: jeśli są proste, marzymy o lokach, jeśli natura obdarowała nas kręconymi, codziennie rano uporczywie je prostujemy, blondynki farbują się na rudo, rude na ciemny brąz, szatynki na blond… Istny diabelski młyn. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony