Talent tygodnia

Włosy


Uwaga! Weź sobie do serca, to co teraz czytasz: włosy mogą chorować! Jeśli do tej pory pojęcie „zdrowia” lub „choroby” przypisywałeś wyłącznie do ciała, to czym prędzej zmień obszar tej definicji. Włosy i skóra głowy mają własne problemy zdrowotne. I, tak jak skóra twarzy czy ciała, wymagają specjalistycznej pielęgnacji, która przywróci i podtrzyma ich zdrowie. A kto lepiej się zajmie Twoimi włosami, jeśli nie Ty? »

Ocena: 28
Komentarze (2)

Przetłuszczające się włosy to problem dotykający znaczną część społeczeństwa. Nie dotyczy on tylko nastolatków, ale także osób dorosłych. Jak i czy w ogóle można temu zaradzić? »

Ocena: 41
Komentarze (3)

Czy wiesz, że kondycja Twoich włosów wiele mówi o stanie Twojego zdrowia? Piękne, mocne, błyszczące włosy to jasny sygnał, że Twój organizm jest w świetnej formie. Wypadające, z rozdwojonymi końcówkami, połamane i pozbawione blasku mogą zwiastować kłopoty ze zdrowiem. »

Ocena: 40
Komentarze (36)

Piękne, zadbane, a przede wszystkim gęste włosy są niewątpliwie marzeniem każdej kobiety. Dzięki nim czujemy się atrakcyjne, czujemy się kobietami. Na szczęście, w tej kwestii można śmiało stwierdzić, iż nie ma rzeczy niemożliwych! »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Marzysz czasem o tym, żeby mieć fryzurę jak Beyonce czy Shakira? Panie te, hojnie obdarowane przez naturę burzą loków, przyciągają miliony męskich spojrzeń. Ty też możesz tak wyglądać! Podpowiemy Ci jak prostą, oklapłą czuprynę zamienić we fryzurę… dobrze zakręconą! »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony