Talent tygodnia

Włosy


Zima… święta, Sylwester, karnawał to czas kiedy mamy wiele okazji do spotkań towarzyskich, podczas których chcemy wyglądać olśniewająco. Piękne, zadbane włosy to jeden z podstawowych warunków eleganckiego wyglądu. »

Ocena: 47
Komentarze (0)

Dotyczy właściwie osób w każdym wieku. Bywa uporczywy, budzi zakłopotanie. Na szczęście są sposoby na jego pozbycie się. Jeśli próbowałeś już wszystkiego, aby pozbyć się łupieżu, a nadal borykasz się z tym problemem – przeczytaj ten artykuł. »

Ocena: 43
Komentarze (6)

Jesień jest świetną porą roku, aby poddać się intensywnym zabiegom kosmetycznym. Po upalnym lecie włosy potrzebują regeneracji oraz przygotowania do mroźnej zimy. Botoks dla włosów, wygładzanie łusek, detoks skóry głowy i regeneracja końcówek kwasami omega-6. chcesz wyglądać młodziej? Zacznij od włosów. »

Ocena: 40
Komentarze (0)

Uwaga! Weź sobie do serca, to co teraz czytasz: włosy mogą chorować! Jeśli do tej pory pojęcie „zdrowia” lub „choroby” przypisywałeś wyłącznie do ciała, to czym prędzej zmień obszar tej definicji. Włosy i skóra głowy mają własne problemy zdrowotne. I, tak jak skóra twarzy czy ciała, wymagają specjalistycznej pielęgnacji, która przywróci i podtrzyma ich zdrowie. A kto lepiej się zajmie Twoimi włosami, jeśli nie Ty? »

Ocena: 28
Komentarze (2)

Przetłuszczające się włosy to problem dotykający znaczną część społeczeństwa. Nie dotyczy on tylko nastolatków, ale także osób dorosłych. Jak i czy w ogóle można temu zaradzić? »

Ocena: 41
Komentarze (3)
do góry strony