Talent tygodnia

Włosy


W życiu każdej z nas zdarzają się dni, kiedy stajemy przed lustrem i zadajemy sobie pytanie: co zrobić z włosami? To dni, kiedy włosy odmawiają nam posłuszeństwa i wydają się żyć własnym życiem – nie układają się, są suche i w dodatku mamy wrażenie, ze jest ich coraz mniej. Jak sobie z nimi poradzić? Przecież powinny być naszą najpiękniejszą wizytówką, a nie wrogiem każdego ranka. »

Ocena: 28
Komentarze (18)

Mity na temat pielęgnacji urody przekazywane są z matki na córki od setek lat. Wiadomo- piękne, lśniące włosy są pragnieniem każdej kobiety, dlatego też przykładamy dużą wagę do ich pielęgnacji. Niestety, wokół tematu pielęgnacji włosów narosło wiele nieporozumień, które postaram się rozwiać w ponizszym artykule. »

Ocena: 43
Komentarze (38)

Za oknem coraz więcej słońca, a my z radością zrzucamy ciepłe czapki i rękawiczki. Tak, idzie wiosna! A więc… pora na zmiany! Jeśli czujesz, że na wiosnę potrzebujesz jakiejś odmiany, pragniesz odświeżyć swój wygląd i zaskoczyć wszystkich nową stylizacją, zmień fryzurę. Przedstawiamy trendy na sezon wiosna-lato. »

Ocena: 40
Komentarze (15)

Masz okrągłą twarz i boisz się, że loki cię optycznie pogrubią? Marzysz o długiej grzywce, ale nie wiesz, czy do ciebie pasuje? Przedstawiamy propozycje fryzur, które idealnie będą grały z kształtem twojej twarzy. »

Ocena: 50
Komentarze (16)

Utrzymanie dobrej kondycji cienkich włosów w czasie zimy może się okazać niezwykle trudne. Ich posiadaczki, powinny więc podjąć odpowiednie kroki, aby mroźne i suche powietrze oraz obficie padający śnieg jeszcze bardziej nie pogorszyły ich stanu. »

Ocena: 0
Komentarze (9)
do góry strony