Talent tygodnia

Włosy


Zdarza się czasami, że włosy tracą siłę i witalność, i można je ściągać z głowy „garściami”. To znak, że z organizmem dzieje się coś nie tak. Tego problemu nie należy lekceważyć. »

Ocena: 50
Komentarze (52)

Na polskim rynku jest dostępna nowa metoda prostowania włosów, która różni się od pozostałych tym, że może być stosowana nawet na włosach rozjaśnianych i zniszczonych. To zabieg silnie regenerujący, który dodatkowo powoduje wyprostowanie włosów. Staj »

Ocena: 48
Komentarze (32)

W życiu każdej z nas zdarzają się dni, kiedy stajemy przed lustrem i zadajemy sobie pytanie: co zrobić z włosami? To dni, kiedy włosy odmawiają nam posłuszeństwa i wydają się żyć własnym życiem – nie układają się, są suche i w dodatku mamy wrażenie, ze jest ich coraz mniej. Jak sobie z nimi poradzić? Przecież powinny być naszą najpiękniejszą wizytówką, a nie wrogiem każdego ranka. »

Ocena: 28
Komentarze (18)

Mity na temat pielęgnacji urody przekazywane są z matki na córki od setek lat. Wiadomo- piękne, lśniące włosy są pragnieniem każdej kobiety, dlatego też przykładamy dużą wagę do ich pielęgnacji. Niestety, wokół tematu pielęgnacji włosów narosło wiele nieporozumień, które postaram się rozwiać w ponizszym artykule. »

Ocena: 43
Komentarze (38)

Za oknem coraz więcej słońca, a my z radością zrzucamy ciepłe czapki i rękawiczki. Tak, idzie wiosna! A więc… pora na zmiany! Jeśli czujesz, że na wiosnę potrzebujesz jakiejś odmiany, pragniesz odświeżyć swój wygląd i zaskoczyć wszystkich nową stylizacją, zmień fryzurę. Przedstawiamy trendy na sezon wiosna-lato. »

Ocena: 40
Komentarze (15)
do góry strony