Talent tygodnia

Włosy


Lato to wymagający okres dla naszych włosów. Woda, czy to morska, czy też chlorowana, wiatr, promienie słońca nie są dla nich zbyt łaskawe. Aby móc cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami również po lecie, niezbędne jest pamiętanie o nich i dbanie w trakcie wakacji. Jak więc o nie dbać latem? Czy sam drogi szampon wystarczy? »

Ocena: 0
Komentarze (18)

Zdarza się czasami, że włosy tracą siłę i witalność, i można je ściągać z głowy „garściami”. To znak, że z organizmem dzieje się coś nie tak. Tego problemu nie należy lekceważyć. »

Ocena: 50
Komentarze (52)

Na polskim rynku jest dostępna nowa metoda prostowania włosów, która różni się od pozostałych tym, że może być stosowana nawet na włosach rozjaśnianych i zniszczonych. To zabieg silnie regenerujący, który dodatkowo powoduje wyprostowanie włosów. Staj »

Ocena: 48
Komentarze (32)

W życiu każdej z nas zdarzają się dni, kiedy stajemy przed lustrem i zadajemy sobie pytanie: co zrobić z włosami? To dni, kiedy włosy odmawiają nam posłuszeństwa i wydają się żyć własnym życiem – nie układają się, są suche i w dodatku mamy wrażenie, ze jest ich coraz mniej. Jak sobie z nimi poradzić? Przecież powinny być naszą najpiękniejszą wizytówką, a nie wrogiem każdego ranka. »

Ocena: 28
Komentarze (18)

Mity na temat pielęgnacji urody przekazywane są z matki na córki od setek lat. Wiadomo- piękne, lśniące włosy są pragnieniem każdej kobiety, dlatego też przykładamy dużą wagę do ich pielęgnacji. Niestety, wokół tematu pielęgnacji włosów narosło wiele nieporozumień, które postaram się rozwiać w ponizszym artykule. »

Ocena: 43
Komentarze (38)
do góry strony