Talent tygodnia

Włosy


Zbyt częste mycie głowy powoduje łupież, po ścięciu włosy są gęstsze, a łysi mają większy temperament... - To najpopularniejsze mity dotyczące włosów. Czy z pewnością tylko mity? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

W większości przypadków posiadaczki włosów, które mają tendencję do przetłuszczania się, bardzo często myją głowę. Tylko w ten sposób są w stanie utrzymać stosunkowo świeżą fryzurę. Jednak czasem warto włosy przetłuścić i zaopiekować się nimi w sposób, w jaki czyniły to nasze babki – takie rady dla kobiet z przetłuszczającymi się włosami mają dermatolodzy. »

Ocena: 47
Komentarze (29)

Lato to wymagający okres dla naszych włosów. Woda, czy to morska, czy też chlorowana, wiatr, promienie słońca nie są dla nich zbyt łaskawe. Aby móc cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami również po lecie, niezbędne jest pamiętanie o nich i dbanie w trakcie wakacji. Jak więc o nie dbać latem? Czy sam drogi szampon wystarczy? »

Ocena: 0
Komentarze (18)

Zdarza się czasami, że włosy tracą siłę i witalność, i można je ściągać z głowy „garściami”. To znak, że z organizmem dzieje się coś nie tak. Tego problemu nie należy lekceważyć. »

Ocena: 50
Komentarze (52)

Na polskim rynku jest dostępna nowa metoda prostowania włosów, która różni się od pozostałych tym, że może być stosowana nawet na włosach rozjaśnianych i zniszczonych. To zabieg silnie regenerujący, który dodatkowo powoduje wyprostowanie włosów. Staj »

Ocena: 48
Komentarze (32)
do góry strony