Talent tygodnia

Włosy


Jaka jest najmodniejsza fryzura tego lata? Czy wybrać subtelną i elegancką? Czy lepiej postawić na zdecydowane cięcie lub bardziej wyrazisty kolor?O radę zapytaliśmy Macieja Maniewskiego, eksperta w stylizacji fryzur i kreatora marki Maniewski Hair & Body. Sprawdziliśmy, co go zachwyca i inspiruje w tym sezonie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Świeżość, kolor, nowy wizerunek. Te hasła kojarzą się z latem. Tak, jak błyszczące, zadbane włosy w nowym, dobranym do typu urody kolorze. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Latem , gdy słońce, chlor oraz słona morska woda dają się nam we znaki, staramy się silniej dbać o skórę oraz ochronę przeciwsłoneczną. Jednak na tym nasza pielęgnacja nie powinna się kończyć. Należy pamiętać również o włosach, które podczas lata płowieją i tracą blask. Istnieje jednak kilka sposobów, by nawet po lecie włosy były pełne witalności i połysku. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

Wiosna rozkwitła, a co za tym idzie zrzucamy nakrycia głowy i wybieramy się do fryzjera po nowy, świeży look. Tylko, co wybrać wśród tylu opcji i możliwości zmiany fryzury? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Blask to jedna z oznak zdrowych włosów. Gdy łuski przylegają ściśle do siebie nie ucieka z nich wilgoć, a pigment nie traci intensywności. Gładka powierzchnia idealnie odbija światło. Połysk ożywia włosy, podkreśla ich barwę, sprawia, że nabierają one głębi. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony