Talent tygodnia

Włosy


Kolekcja Voodoo została stworzona z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję połączoną z najnowszymi trendami zarówno we fryzjerstwie jak i w stylizacji ubrań. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

O włosach przetłuszczających się mówimy wtedy, gdy wymagają od nas codziennego mycia. Mimo, że nie zawsze znamy przyczynę nadmiernej aktywności gruczołów łojowych skóry głowy, istnieje kilka uniwersalnych sposobów, pozwalających na zachowanie świeżego wyglądu dłużej niż tylko jeden dzień. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Powiedzmy sobie szczerze – łysienie nie jest niczym przyjemnym. Zwłaszcza jeśli jesteś młodym mężczyzną lub kobietą. Czy warto zainwestować w profesjonalną terapię? A jeśli tak, to które metody leczenia przywrócą nam piękne włosy i atrakcyjny wygląd? »

Ocena: 35
Komentarze (4)

Dzięki umiejętnej pielęgnacji, sztuczkom modelującym i odpowiednio dobranej fryzurze, delikatne pasemka zyskają większą objętość. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Wraz z końcem lata Twoje włosy utraciły wakacyjny blask? Zamiast martwić się wyblakłym kolorem, korzystaj z życia pełnymi garściami! Sięgnij po niezwykłą linię Aussie Colour Mate, która pomoże zachować soczysty, nasycony kolor farbowanych włosów. Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów! »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony