Talent tygodnia

Twarz


Twoje motto to naturalność i bezpieczeństwo, a jednocześnie chcesz zachować jak najdłużej młody promienny wygląd? Jesteś bardzo wymagająca, rozważna i ostrożna w wyborze skutecznych procedur medycyny Anti-Aging? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Jeśli spojrzeć za okno, jeszcze niewiele na to wskazuje. Kalendarz jest bardziej precyzyjny: początek marca to zdecydowanie czas przedwiośnia. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Demakijaż jest jednym z codziennych elementów pielęgnacji twarzy, dzięki któremu pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń. Ten codzienny zabieg znacznie ułatwia płyn micelarny, który łączy w sobie działanie mleczka i toniku - usuwa makijaż, nie wysuszając jej. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Skóra wokół oczu jest jedną z najdelikatniejszych i najwrażliwszych części twarzy. Jest cieńsza od skóry w innych partiach twarzy oraz posiada słabsze krążenie krwi i limfy, co jest przyczyną po - wstawania worków pod oczami. Ponadto skóra okolic oczu jest wyposażona w niewielką ilość włó- kien kolagenowych, co z kolei jest przyczyną jej szybszego wiotczenia. Każdego dnia zmaga się z wieloma problemami. Będąc w stanie ciągłej pracy, wymaga szczególnej opieki i pielęgnacji. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Styczeń już za nami, ale sezon karnawałowy wciąż w pełni. Trudno więc nie poddać się radosnej atmosferze i nie wykorzystać tego czasu na zabawę. Z tego względu staramy się wyglądać jeszcze piękniej niż na co dzień, by na karnawałowych balach czuć się wyjątkowo. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony