Uroda.com / Talent tygodnia / Sylwia Wachecka

Talent tygodnia

Sylwia Wachecka

2010-07-09


Moja praca jest dla mnie pasją, odejściem od codzienności, moją motywacją na wspinanie się wyżej po szczeblach "drabiny życia".

sylwik7

Autor:

Sylwia Wackecka

Źródło: Uroda.com


Jestem  wizażystką  z zawodu, ale przede wszystkim z zamiłowania. Pracuję przy sesjach zdjęciowych, ale także z osobami prywatnymi. Pracuję dla Agencji modelek „ Eithel ” . W miarę możliwości biorę udział w większych imprezach modowych  t. j  ‘Dni  Mody’ czy ‘Fashion Week Poland’.


 Moja praca jest dla mnie pasją, odejściem  od codzienności, moją motywacją na  wspinanie się wyżej po szczeblach  drabiny życia’. Uwielbiam  malować kobiece twarze i obserwować  jak bardzo zmienia się ich wyraz , jak uzewnętrznia się charakter kobiety  i staje się ona piękniejsza i wyjątkowa.

Dlaczego wykonujesz lub chcesz wykonywać ten zawód?
Daje mi on ogromną satysfakcje i spełnienie zawodowe, umożliwia  pracę z wieloma ciekawymi postaciami i ciągle zmieniające się sytuacje i otoczenie.

Co daje Ci ta praca?
Daje mi możliwość realizacji pasji,  udoskonala moje umiejętności  tworzenia  ‘dzieła’  twarzy człowieka ,  daje możliwość pracy z ciekawymi,  różnorodnymi  osobami  o wyjątkowym poczuciu humoru a przede wszystkim przeżycie życia ciekawie i kolorowo.

 Twoje plany na przyszłość związane z zawodem?
W przyszłości mam nadzieję brać udział w najbardziej ambitnych realizacjach i sesjach zdjęciowych z najlepszymi fotografami , najpiękniejszymi modelkami  i  tzw.  celebrytami.Ukończona szkoła artystyczna: 
 
Roczna szkoła wizażu, makijażu i stylizacji „Cztery Pory Roku” w Łodzi
Przebyte kursy zawodowe:  
Kurs wizażu w europejskiej szkole wizażu i stylizacji „Select”edu.pl,  kurs fryzjerski  w  Międzynarodowej Akademii „Laurel”

Kontakt: www.sylwiawachecka.pl

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2012-06-14 21:32:05
    Przyznam, że podobają mi się te makijaże. Są stosownie dobrane do okazji, pełna perfekcja:)
    IP: 31.128.17.12
do góry strony