Talent tygodnia

Stopy


Naturalna pielęgnacja stóp

Skóra naszych stóp wymaga takiej samej pielęgnacji jak skóra twarzy. Powinnyśmy je czyścić, złuszczać i nawilżać, jak każdą inną cześć naszego ciała. Na rynku kosmetycznym istnieje duża ilość produktów do pielęgnacji stóp, ale dlaczego nie przygotować ich samodzielnie w domu. Tego typu specyfiki sa proste do przygotowania i można je zrobić z naturalnych, ogólnodostępnych produktów. »

Ocena: 50
Komentarze (10)

Stopy

Stopy bywają bardzo wymagające. Chore lub zagrożone chorobą powinny znaleźć się w centrum zainteresowania odpowiedniego specjalisty. Ich fachowa pielęgnacja, korekcja oraz leczenie »

Ocena: 30
Komentarze (9)

ABC refleksoterapii

Refleksoterapia to stara, znana już w starożytnym Egipcie, naturalna metoda leczenia. Choć uznawana za dość alternatywną jest to nauka, u której podstaw leżą badania fizjologiczne i neurologiczne. Masaż stóp był wykonywany w starożytnych Chinach 5000 lat p.n.e. i w Egipcie około 2000 lat później. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych we współczesnej medycynie naturalnej forma profilaktycznego i terapeutycznego oddziaływania na organizm ludzki. »

Ocena: 48
Komentarze (7)

Jak się go pozbyć?

Nadmierna potliwość stóp dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Często w obuwiu spędzamy nawet cały dzień. Przez ten czas wytwarzany pot wsiąka w skarpety i buty, czego rezultatem jest niepożądany zapach. To właśnie on uniemożliwia nam później założenie ulubionych butów. Oczywiście możemy umyć stopy, aby pozbyć się przykrego odoru, ale jak pozbyć się uporczywego zapachu z butów? Przede wszystkim należy dokładnie wycierać stopy przed założeniem obuwia, a także używać dezodorantów do nóg, jak i do stóp. »

Ocena: 25
Komentarze (6)

Wrastające paznokcie

Problem wrastającego paznokcia pojawia się stosunkowo często. Dolegliwość spowodowana jest przez sprzyjające warunki anatomiczne oraz nieprawidłowe obcinanie paznokci, ich nadmiernie krótkie przycinanie, obcinanie "na okrągło". »

Ocena: 50
Komentarze (4)
do góry strony