Talent tygodnia

Stopy


Każdy chyba doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak korzystne działanie na nasze ciało, mają regularne wizyty na basenie. Jednak czy podczas wizyty na pływalni, zdajemy sobie w pełni sprawę jakie niebezpieczeństwa czyhają na nasze stopy? Warto się nad tym zastanowić, aby później nie mieć problemów… »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Wrastające paznokcie. Okazuje się, że jest to coraz częstszy problem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Co z robić, gdy ból sprawia, że ledwo chodzimy? Gdzie szukać pomocy? Jak leczyć i jak zapobiegać? Czy konieczne jest zrywanie paznokcia? Jest sposób, aby uniknąć zabiegu chirurgicznego. »

Ocena: 41
Komentarze (10)

Farmona Nivelazione seria do pielęgnacji nóg

Kompleksowa linia dermokosmetyków do pielęgnacji nóg i stóp. Swoją wysoką skuteczność zawdzięcza oryginalnym recepturom opartym na aktywnych, synergicznie działających składnikach oraz wyciągach ziołowych. Nowoczesny system pielęgnacji gwarantuje zdrowe, miękkie i lekkie stopy. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

Sandały, japonki, klapki... Najwyższy czas pokazać piękne stopy. Delia Good Foot to innowacyjna linia kosmetyków, przeznaczona dla kobiet, które cenią komfort i zadbany wygląd stóp. Wszystkie preparaty w serii mają działanie antyseptyczne, zawierają PROACTIVE MINT COMPLEX z odżywczym ekstraktem z dzikiej wodnej mięty oraz ANTYSEPTIC PROTECTION - z antybakteryjnym kompleksem ochronnym. »

Ocena: 47
Komentarze (3)

Projektanci CROPP tej wiosny nie zapomnieli o podstawowym dopełnieniu każdego odjazdowego stroju. Zaprojektowali buty na miarę oczekiwań zarówno zwolenniczki sportowego looku jak i młodych fashion victims, które zawsze wiedzą co w modzie piszczy. Nowoczesne fasony wraz z nietuzinkową wiosenną kolorystyką tworzą nieodzowny element każdego wiosennego stroju. »

Ocena: 45
Komentarze (1)
do góry strony