Talent tygodnia

Stopy


Czasami nasze życie bardzo przyspiesza. Nabiera zawrotnie szybkiego tempa i pozwala nam tylko na zbyt krótkie przerwy na wypoczynek. Jeśli wokół ciebie powstaje chaos, z którego trudno jest ci się wyrwać, musisz uważać! »

Ocena: 50
Komentarze (2)

Choć o stopy powinniśmy dbać cały rok, to jednak głównie latem je odsłaniamy nosząc lekkie obuwie typu japonki, czy sandałki. Warto iść do kosmetyczki na profesjonalny pedicure, bądź wykonać go samemu w zaciszu własnego domu. To nic trudnego! »

Ocena: 40
Komentarze (6)

Przemęczenie, bezsenność, zaburzenia koncentracji, bóle głowy, problemy z trawieniem, alergie, nerwice czy stany depresyjne - to tylko nieliczne z wielu możliwych reakcji fizjologicznych, psychologicznych i emocjonalnych naszego organizmu, stanowiących uboczny skutek dynamicznego rozwoju współczesnej cywilizacji, wysokiego tempa zmian i rozwoju techniki oraz panującego powszechnie w dzisiejszym świecie materializmu, które z jednej strony zapewniają nam łatwiejsze i dostatniejsze życie z drugiej zaś - narażają nasz organizm na nadmierny i długotrwały stres, a w konsekwencji na niebezpieczeństwo utraty zdrowia. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

Stopy są jak lustro - mogą nam wiele powiedzieć o człowieku, jego zdrowiu i stylu życia. Niosą nas przez całe życie, dlatego tak ważne by szczególnie o nie dbać. Istnieje wiele przyjemnych form pielęgnacji, do których należy przede wszystkim masaż. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

Grzybica paznokci dłoni i stóp jest jedną z najczęściej spotykanych chorób paznokci. Stanowi 15-40% wszystkich schorzeń paznokci i około 30% zakażeń grzybiczych skóry i jej przydatków. »

Ocena: 50
Komentarze (4)
do góry strony