Talent tygodnia

Stopy


Cały dzień chodzisz lub masz siedzącą pracę? Wieczorem z pewnością Twoje nogi są spuchnięte i bolą. Oto, co robić, by odpoczęły. »

Ocena: 0
Komentarze (7)

Pękające pięty to problem, który dotyczy częściej kobiet niż mężczyzn, często jego powodem bywa brak pewnych witamin w organizmie, innym razem część winy za ten problem ponosi genetyka. Niestety bywa i tak, że mimo dobrej diety i higieny, pięty i tak pękają... czy można sobie z tym poradzić w domu? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Latem, gdy nadchodzą upalne i słoneczne dni, chętnie nosimy odkryte obuwie, odsłaniając stopy. Szczególnie zależy nam wówczas na ich ładnym wyglądzie i dobrej kondycji. Tymczasem często zaniedbywana w okresie zimowym skóra stóp wymaga intensywnej pielęgnacji, likwidującej problem pękających pięt, przesuszenia, szorstkości czy rogowacenia. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Zadbane kobiece stopy robią na mężczyznach równie duże wrażenie, jak uwodzicielskie spojrzenie czy seksowna sukienka! Lato tuż, tuż więc będziesz mogła się o tym przekonać. Jeśli chcesz, żeby Twoje stopy były piękne i kuszące, zafunduj im domowe SPA i wypróbuj nowe maski do stóp L’biotica! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Dla wielu kobiet szpilki są lekiem na całe zło: wysmuklają sylwetkę, optycznie wydłużają nogę i z pewnością poprawiają samopoczucie. Każda kobieta na wysokościach wygląda po prostu atrakcyjnej, co z pewnością przekłada się na większą pewność siebie. Niestety, cena za zwiększone obcasami poczucie kobiecości jest wysoka, a pierwsze w kolejce do opłacenia tego rachunku są nasze stopy. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony