Talent tygodnia

Stopy


Latem, gdy nadchodzą upalne i słoneczne dni, chętnie nosimy odkryte obuwie, odsłaniając stopy. Szczególnie zależy nam wówczas na ich ładnym wyglądzie i dobrej kondycji. Tymczasem często zaniedbywana w okresie zimowym skóra stóp wymaga intensywnej pielęgnacji, likwidującej problem pękających pięt, przesuszenia, szorstkości czy rogowacenia. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Zadbane kobiece stopy robią na mężczyznach równie duże wrażenie, jak uwodzicielskie spojrzenie czy seksowna sukienka! Lato tuż, tuż więc będziesz mogła się o tym przekonać. Jeśli chcesz, żeby Twoje stopy były piękne i kuszące, zafunduj im domowe SPA i wypróbuj nowe maski do stóp L’biotica! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Dla wielu kobiet szpilki są lekiem na całe zło: wysmuklają sylwetkę, optycznie wydłużają nogę i z pewnością poprawiają samopoczucie. Każda kobieta na wysokościach wygląda po prostu atrakcyjnej, co z pewnością przekłada się na większą pewność siebie. Niestety, cena za zwiększone obcasami poczucie kobiecości jest wysoka, a pierwsze w kolejce do opłacenia tego rachunku są nasze stopy. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Marka Wola wprowadziła na rynek całkowitą nowość – skarpety męskie wykonane z innowacyjnej przędzy Prolen Siltex. To ekologiczne i zdrowe włókno jest wzbogacone o jony srebra, które ograniczają rozwój bakterii oraz zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dzięki skarpetom Stop Bacteria marki Wola z kolekcji Perfect Man mężczyźni mogą czuć się pewnie i swobodnie przez cały dzień. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Każda kobieta chce dobrze wyglądać jesienią i zimą. Deszczowa pogoda i topniejący śnieg mogą skutecznie zniechęcić do założenia ulubionych butów i noszenia eleganckich torebek. KIWI Extreme Protector to pewna ochrona, dzięki której kobiety mogą w pełni cieszyć się z nadchodzącego sezonu, niezależnie od pogody na zewnątrz! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony