Talent tygodnia

Stopy


Jak się go pozbyć?

Nadmierna potliwość stóp dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Często w obuwiu spędzamy nawet cały dzień. Przez ten czas wytwarzany pot wsiąka w skarpety i buty, czego rezultatem jest niepożądany zapach. To właśnie on uniemożliwia nam później założenie ulubionych butów. Oczywiście możemy umyć stopy, aby pozbyć się przykrego odoru, ale jak pozbyć się uporczywego zapachu z butów? Przede wszystkim należy dokładnie wycierać stopy przed założeniem obuwia, a także używać dezodorantów do nóg, jak i do stóp. »

Ocena: 25
Komentarze (6)

Wrastające paznokcie

Problem wrastającego paznokcia pojawia się stosunkowo często. Dolegliwość spowodowana jest przez sprzyjające warunki anatomiczne oraz nieprawidłowe obcinanie paznokci, ich nadmiernie krótkie przycinanie, obcinanie "na okrągło". »

Ocena: 50
Komentarze (4)

Stopy, stópki, stópeczki

Noszą nas przez całe życie. Narażone są na wiele urazów, zbyt ciasne buty i odciski. Nasze stopy robią dla nas tak wiele, a my często o nich zapominamy. »

Ocena: 50
Komentarze (4)

Tet a tet  z pedicure

Zazwyczaj zabieg pedicure kojarzy nam się z dość drogą ‘imprezą’ w salonie kosmetycznym. Prawda jest taka, że przy odrobinie szczerych chęci, samo mobilizacji i wolnego czasu jesteśmy w stanie wykonać go same w domu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Bajeczne stopy latem

Nadeszło lato, wakacje i upalne dni. To właśnie teraz najchętniej zakładamy sandałki, klapki i japonki. Należy też staranniej niż kiedykolwiek zadbać o swoje stopy. Tylko wypielęgnowane, gładkie i świeże będą wyglądały efektownie. »

Ocena: 0
Komentarze (13)
do góry strony