Talent tygodnia

Stopy


Lato to czas, w którym na widok publiczny wystawiamy… nasze stopy. Dla wielu osób wiąże się to jednak z dyskomfortem. Sucha skóra, zniszczone paznokcie, odciski, to tylko niektóre z problemów jakie dotykają praktycznie każdego z nas. Aby nie mieć takich zmartwień należy o stopy odpowiednio zadbać. Pomocne mogą się tu okazać produkty marki Fusswohl z Rossmanna. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Odkryj eukaliptusową pielęgnację i ciesz się idealnie gładkimi i pięknymi stopami dzięki poradom Dr. Koali. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Ciepłe dni dają o sobie znać a lato zbliża się wielkimi krokami. Czas zadbać o stopy! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Najszybciej i najłatwiej zadbamy o stopy, robiąc sobie pedicure w salonie kosmetycznym. Tylko po co wydawać masę pieniędzy, skoro do wyboru jest tyle świetnych kosmetyków, które pozwolą na skuteczną pielęgnację stóp w domu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Wiosna to czas, kiedy możemy pokazać trochę więcej… Na dno szafy chowamy grube swetry i długie spodnie, zastępując je zwiewnymi sukienkami czy krótkimi szortami. Słoneczna pogoda sprawia, że chcemy pokazać zgrabne i jędrne ciało. Przed nami ostatni dzwonek, by skorzystać z zabiegów wyszczuplających lub… sprawdzić przełomowe odkrycie od AVON - kosmetyki i akcesoria inspirowane krioterapią, mezoterapią i laseroterapią. »

Ocena: 0
Komentarze (1207)
do góry strony