Uroda.com / Talent tygodnia / Spa&wellness

Talent tygodnia

Spa&wellness


Szukasz sposobu na zimowe przygnębienie i poprawę nastroju? Idź na saunę! Do wyboru masz saunę suchą, parową lub saunę na podczerwień. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Przed nami Święta, Sylwester i okres Karnawału. Wszyscy w tym czasie pragniemy czuć się wyjątkowo, pięknie i atrakcyjnie. Ale jak zmieścić się w kreację sylwestrową po kilku dniach uroczego lenistwa i nieumiarkowania w jedzeniu i piciu? Są na to co najmniej trzy sposoby. Dodajmy jeszcze: przyjemne sposoby, bez wyrzeczeń, stresu i… skalpela. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Choć nadejście chłodniejszych dni jest nieuniknione, może spojrzymy na zimę życzliwiej, jeśli uświadomimy sobie, że minusowe temperatury mają zbawienny wpływ na nasz organizm. Nie tylko leczą i łagodzą ból, ale również spowalniają procesy starzenia. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Wraz ze zmianą czasu na zimowy, dzień staje się krótszy, wieczory coraz chłodniejsze, a Polaków dopada jesienno-zimowa chandra. Nie musimy jednak poddawać się takiemu nastrojowi. Warto wykorzystać długie wieczory na poprawę samopoczucia i stworzyć w zaciszu domowym własne mini SPA. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Chcesz zrobić coś dla siebie, pragniesz kompleksowo zadbać o ciało i ducha, wprost marzysz, żeby się zrelaksować. W tym celu przeszukujesz oferty Spa, oglądasz strony internetowe, odwiedzasz obiekty lub słuchasz rad znajomych. Jednak, czy wiesz na co zwrócić uwagę podczas wybierania ośrodka Spa? Po czym tak naprawdę poznać dobre Spa? »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony