Uroda.com / Talent tygodnia / Spa&wellness

Talent tygodnia

Spa&wellness


Ta użyteczna roślina towarzysząca ludzkości w codziennym życiu od wieków. Bambus ostatnio na dobre zagościł w salonach odnowy biologicznej i gabinetach SPA, przynosząc głęboką relaksację i pomoc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. »

Ocena: 45
Komentarze (0)

Walentynki są okazją do zatrzymania się i poświęcenia większej uwagi swojemu związkowi. Nie muszą przecież kojarzyć się jedynie z zakupem tandetnych maskotek i serduszek. Lepiej potraktować je jak okazję do refleksji, zbliżenia się, poprawy jakości. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Czy nie zastanawialiście się kiedyś dlaczego nasi przodkowie tak bardzo ufali naturalnym metodom leczenia, pielęgnacji czy odżywiania swojego organizmu? Znali oni wartości, które z upływam lat, pędem cywilizacyjnym zostały gdzieś zatracone lub zapomniane. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Tegoroczne ferie zimowe trwają od 17 stycznia do 27 lutego. W tym czasie na zasłużony wypoczynek udają się nie tylko dzieci, ale odpoczną również ich rodzice. Dorośli wolni od pociech mają szansę podładować akumulatory, nabrać energii i sił do pracy na cały rok. Mają też szansę na czas dla samych siebie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Coraz częściej skarżymy się na bóle mięśniowo-szkieletowe, których leczenie kojarzy się z uciążliwą rehabilitacją. Jednak nie każde panaceum na ból musi być nieprzyjemne. Dobrym przykładem jest masaż. »

Ocena: 50
Komentarze (1)
do góry strony