Uroda.com / Talent tygodnia / Spa&wellness

Talent tygodnia

Spa&wellness


Miłośnicy piękna i bogactwa przyrodniczo - kulturowego Beskidu Sądeckiego mają kolejny powód aby w najbliższym czasie odwiedzić południową część Małopolski. Święta wielkanocne w Hotelu Klimek**** SPA to propozycja dla wszystkich, którzy pragną spędzić ten czas z dala od miejskiego zgiełku. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Czy erotyczne SPA to coś nieosiągalnego, tajemna pielęgnacja, dostępna jedynie w wybranych salonach? Teraz już nie! Dzięki odpowiednim preparatom mamy możliwość przekonać się na własnej skórze, jak prosto jest zorganizować chwile przyjemności i wznieść się na wyżyny rozkoszy w domowym zaciszu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Na początku tego roku ruszyła kampania mająca na celu wypromowanie uzdrowisk Dolnego Śląska. Aby pokazać zalety tego wspaniałego regionu Polski , zorganizowano study tour dla pracowników mediów. Uroda.com uczestniczyła w projekcie, by zdać Wam szczegółową relację z podróży. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Masz w planach wyjazd do uzdrowiska? Oferta zabiegowa bywa bardzo bogata i różnorodna, nie wiadomo na jakie zabiegi się zdecydować. Dlatego ułatwiamy Wam decyzję i podajemy kilka istotnych definicji związanych z uzdrowiskami. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Amerykańscy naukowcy udowodnili skuteczne działanie masaży. Zapobiegają różnym dolegliwościom i mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Zdaniem uczonych wpływają pozytywnie nie tylko na nasze ciało, ale również na duszę, wprawiając nas w stan lekkiej euforii. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony