Uroda.com / Talent tygodnia / Spa&wellness

Talent tygodnia

Spa&wellness


Cellulit to zmora większości kobiet. Bez względu na to czy masz 16 czy 60 lat, oraz na to ile ważysz, możesz być narażona na powstawanie tzw. pomarańczowej skórki. Marzenie o gładkiej skórze bez cellulitu jest osiągalne, jednak trzeba wiedzieć, że aby efektywnie z nim walczyć należy użyć odpowiednich metod. »

Ocena: 50
Komentarze (4)

Zimą najczęściej narzekamy na niską temperaturę. Kiedy nadejdzie długo wyczekiwane lato, jest nam zazwyczaj za gorąco. A jednak zmienność pór roku ma swoje uzasadnienie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Masaż Lomi lomi wywodzi się z Hawajów i w polskim tłumaczeniu oznacza masaż. Prekursorami tej metody masowania byli kahunowie – hawajscy szamanowie, kapłani o uzdrowicielskich mocach, co znajduje potwierdzenie w polinezyjskim znaczeniu słowa kahun, oznaczającego moc, umiejętność niedostępną dla innych. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Historia masażu sięga już starożytnych Chin i Indii. W krajach tych początkowo miały one charakter religijny, jednak kiedy odkryto ich właściwości, włączono je do elementów medycyny ludowej. »

Ocena: 50
Komentarze (13)

Bezkresne wody mórz i oceanów bezustannie odkrywają przed nami skarby prosto ze swoich głębin. Są one źródłem inspiracji, zdrowia i piękna.Natura podarowała nam kolejny klejnot. Klejnot, który pozwoli odzyskać nie tylko witalność, radość ducha, ale także sprawi, że przeżyjemy niezapomniane wrażenia. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony