Uroda.com / Talent tygodnia / Spa&wellness

Talent tygodnia

Spa&wellness


Z czym kojarzy Wam się pojęcie „refleksoterapii”? Zapewne większość z Was pomyślała sobie o świetle, błyskach czy dźwiękach. Nic bardziej mylnego. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

Tylko patrzeć jak na dworze zrobi się zimno i deszczowo. Mało która z nas lubi tę nienajprzyjemniejszą porę roku. Dlatego w chłodne dni warto rozgrzewać swoje ciało, nie tylko od wewnątrz – gorącą herbatą z cytryną i sokiem malinowym - ale i od zewnątrz. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Supermodna biel ma tę wadę, że bezlitośnie eksponuje szarą cerę oraz podkreśla przebarwienia. Spokojnie, ten problem nie dotyczy ciebie. Teraz bez wahania założysz seksowny biały top, bo dzięki Intraceuticals Opulence zachwycisz alabastrową skórą. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

Po letnim odpoczynku każda z nas czuje się jak bogini – wypoczęta, opalona, gibka i jędrna. Aż chciałoby się zatrzymać ten stan na zawsze. Niestety, szara rzeczywistość, pośpiech, poranne wstawanie i brak ruchu szybko niweczą te piękne efekty. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

9 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Urody. To doskonały pretekst, aby zapomnieć o codziennych troskach i zrobić coś tylko dla siebie. Podpowiadamy, jak spędzić ten szczególny dzień i oddać się przyjemności dbania o urodę. »

Ocena: 50
Komentarze (1)
do góry strony