Uroda.com / Talent tygodnia / Spa&wellness

Talent tygodnia

Spa&wellness


Masaż to jeden z przyjemniejszych zabiegów. Rytuałów na ciało jest wiele, możemy zanurzyć się w czekoladzie, lub zapewnić sobie przyjemność z zabiegu opartego na kozim mleku i śliwce chińskiej. Przyjrzyj się naszym propozycjom i spraw sobie najlepsza ucztę dla zmysłów. »

Ocena: 35
Komentarze (9)

Sposobów na spędzenie walentynkowego wieczoru jest wiele – kolacja, kino, spacer… ale co powiecie na wspólne mycie włosów? Mycie, połączone z relaksującym masażem skóry głowy, wykonane wysokiej jakości kosmetykami, może być wstępem do pełnej miłosnych uniesień nocy. Jak prawidłowo wykonać masaż radzi Mariusz Stawski, fryzjer, stylista, instruktor kosmetycznej marki KEMON. »

Ocena: 45
Komentarze (7)

Masaż to popularny i skuteczny zabieg zdrowotny wykorzystywany już w starożytności. Jego zbawienny wpływ znany jest ludziom w niemalże każdym zakątku świata. Obecnie w salonach Spa klienci mają do wyboru szeroki zakres masaży relaksacyjnych, z czego każdy niesie za sobą nieco inne doznania. Warto poznać zalety najbardziej popularnych zabiegów, aby móc dokonać właściwego wyboru. Tym razem naszych bohaterem jest masaż filipiński, łączący w sobie elementy masażu klasycznego oraz specjalne techniki uzdrawiania. »

Ocena: 43
Komentarze (13)

Chcąc pozyskiwać coraz więcej nowych klientów – gości w SPA, powinno się zadbać o najważniejsze potrzeby człowieka oraz obsługę tychże właśnie potrzeb. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

Jesienią, gdy słońce świeci coraz krócej, bardzo często pojawiają się problemy z cerą. Oprócz zmieniających się pór roku, mamy również gorszy dostęp do pełnych witamin warzyw i owoców, a to też nam nie pomaga. »

Ocena: 45
Komentarze (3)
do góry strony