Uroda.com / Talent tygodnia / Spa&wellness

Talent tygodnia

Spa&wellness


Chociaż okres wakacyjnych wyjazdów zbliża się wielkimi krokami, większość z nas już teraz marzy o tym, by choć na chwilę pozwolić odetchnąć swemu zmęczonemu ciału. Jednym ze sposobów na odzyskanie równowagi, odprężenie i naładowanie baterii jest masaż. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Życie zmusza nas do pędu a my mu ulegamy licząc na to, że nowoczesne technologie uratują nasz wewnętrzny spokój, dobre samopoczucie, urodę, a co najważniejsze – zdrowie! Tymczasem często dopada nas rozczarowanie, ponieważ tak się nie dzieje. »

Ocena: 50
Komentarze (12)

W zimie z niecierpliwością czekamy na upalne lato, ale gdy przyjdzie nam pracować czy nawet wypoczywać w upalne dni, znów narzekamy. Senność, brak energii, opuchnięte stopy to tylko niektóre dolegliwości, z jakimi spotykamy się gdy słupek rtęci wznosi się powyżej 30 stopni. »

Ocena: 50
Komentarze (9)

Olejki eteryczne są wszędzie – w przyrodzie, kosmetykach i potrawach. Są także szeroko wykorzystywane w leczeniu – mogą nam poprawić nie tylko humor, ale także zdrowie. »

Ocena: 45
Komentarze (11)

Na przewlekłe schodzenia skóry i kręgosłupa, czy zapalenie stawów natura ma sposób. Często wspomaga terapie lekami. Wykapane, wymasowane, obłożone błotem – poczujemy się piękniejsze, pełniejsze energii i zdrowsze. »

Ocena: 45
Komentarze (14)
do góry strony