Talent tygodnia

Trendy


W makijażu ubóstwiamy to, że w sekundę możemy kompletnie odmienić swój wygląd. Dlatego każda z nas z drapieżnej pin-upowej kobiety będzie chciała stać się potem naturalna. »

Ocena: 45
Komentarze (18)

Pin-Up to jeden z nieśmiertelnych trendów retro, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet pewnych siebie, niezależnych, umiejących mocno zaakcentować swoje atuty. Barwny playsuit lub rozkloszowana sukienka rodem z lat 40., do tego kokieteryjny, wesoły i wyrazisty makijaż z mocną, charakterystyczną kreską na powiece stanowią zestaw idealny na zbliżające się czerwcowe wieczory. »

Ocena: 50
Komentarze (19)

Zima się rozkręca, sezon narciarski w pełni, warto więc pomyśleć o właściwym przygotowaniu. I nie mam tu na myśli serwisu nart, czy zakupu odpowiedniego stroju. Warto zastanowić się nad specjalnym makijażem, który wytrzyma szaleństwa na stoku… »

Ocena: 45
Komentarze (1)

Nadeszła jesień a wraz z nią nowe trendy w makijażu. Najwięksi projektanci i marki kosmetyczne proponują nam swoje wizje idealnego makijażu na tą porę roku. Musimy jednak pamiętać, że nie zawsze to co modne do nas pasuje. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Co czyni kobietę piękną? Przede wszystkim jej pewność siebie, a także świadomość posiadanych atutów. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy z pierwszych stron gazet, aby zrozumieć o co chodzi. Przecież nie wszystkie celebrytki to klasyczne piękności, ale dzięki temu, że umiejętnie podkreślają swoje walory są podziwiane przez miliony kobiet na całym świecie… »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony