Talent tygodnia

Trendy


Pastelowy look z Glazel

Rozpoczynamy nowy cykl na Uroda.com. Co tydzień będziemy prezentować nową propozycję makijażu, wykonanego kosmetykami firmy Glazel. »

Ocena: 40
Komentarze (2)

Wrzosowe oczka od Versace

W swojej wiosennej kolekcji na 2010 Versace promuje kolorowy, uroczy i bardzo dziewczęcy makijaż oczu, który pasuje chyba każdej z nas. To makijaż, który odejmie kilka lat, doda świeżości spojrzeniu i poprawi nastrój, a co najważniejsze – jest łatwy i szybki do zrobienia! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Kolor wyjątkowo kontrowersyjny – róż. Jednym kojarzy się z kiczem i tandetą. Myśląc różowy, widzisz lalki Barbie – infantylne, krzykliwe, głupiutkie. Ale to nasza kultura zrobiła czarny PR różowemu. To przecież kolo, jak każdy inny, na dodatek często twarzowy. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Motylem jestem...

Marka Pupa przygotowała dla swoich fanek nową, wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu o nazwie Butterfly. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne kolory i przybory do zrobienia modnego make-upu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Pastereczka z koszyczkiem czyli makijaż  Wielkanocny

Jednym z głównych, modowych trendów tej wiosny jest trend pasterki, dziewczyny ze wsi, noszącej falbanki, drobne kwiatowe wzory, sukienki, spódniczki, a wszystko lekkie, zwiewne i pastelowo-kolorowe. Jaki zatem makijaż dostosować do tego look’u? Jeśli chcesz wiedzieć – przeczytaj ten tekst. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony