Uroda.com / Talent tygodnia / Makijaż

Talent tygodnia

Makijaż


Przyszedł czas na lato! Najbardziej wyczekiwany sezon w roku znany jest z najgorętszych dni i najkrótszych nocy, ale też najlepszych trendów roku. Neony, soczyste czerwienie i pełne słońca brązy królują nie tylko w modzie, ale także w makijażu. IsaDora w tym sezonie przygotowała kolekcję kosmetyków Bronzing Make-Up, dzięki której w prosty sposób uzyskamy efekt twarzy pełnej słońca, bez odwiedzin na egzotycznych plażach! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Najpopularniejsza maskara Deborah Milano teraz w dwóch zupełnie nowych wersjach. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Marka Eveline Cosmetics zaprasza do przetestowania najnowszej palety cieni »

Ocena: 0
Komentarze (1339)

W drogeriach Natura pojawiły się kolejne wiosenne nowości od My Secret. Tym razem marka stawia na wyraziste kolory w makijażu oczu i ust. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Jeszcze kilka lat temu lubiłyśmy zostawiać brwi same sobie. Jedynie wytrawne makijażystki umiały ujarzmić te parę włosów tak, by były idealne. Teraz to właśnie one stały się głównym elementem naszego makijażu, z sukcesem eliminując z tego miejsca usta. IsaDora w swojej kolekcji wiosennej przedstawia produkty do perfekcyjnego modelowania brwi – perfekcyjną, pudrową i stożkową kredkę oraz żel do brwi – które nadadzą im ponadczasowego charakteru. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony