Uroda.com / Talent tygodnia / Makijaż

Talent tygodnia

Makijaż


Tym razem postawiłam na niebieskie odcienie i odrobinę brokatu, by makijaż był bardziej ciekawy i zwracał na siebie uwagę. Jeżeli lubisz niebieski kolor - ten makijaż jest dla Ciebie :) »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Przygotowałam dla Was makijaż z wykorzystaniem kolorowych pigmentów. Przy okazji pokażę Wam, jak je najlepiej nakładać. Zestawienie kolorystyczne dobrałam tak, aby optymalnie podkreślić niebieskie lub zielone tęczówki. Zapraszam do obejrzenia filmu! »

Ocena: 0
Komentarze (7)

Każda z nas raz na jakiś czas chce poczuć się wyjątkowo. Wtedy makijażem możemy podkreślić to i owo. W tym przypadku postawiłam akcent na oczy i na usta. Niemożliwe, aby któraś z nas w takim makijażu pozostała niezauważona :) »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Za oknem zrobiło sie bardzo zimno,a niekiedy prószy śnieg. Krajobraz za oknem zainspirował mnie więc do wykonania makijażu w zimowych kolorach. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Lubicie zieleń w makijażu? Moja karnawałowa propozycja dla Was to wyraziste, a jedncześnie bardzo kobiece połączene czerni z błyszczącą (must-have w karnawale) zielenią. Ta ompozycja kolorystyczna doskonale sprawdzi się przy każdym kolorze tęczówki, chociaż nie ukrywam, że najlepiej będą się w nim prezentować te z Was, które natura obdarowało brązowymi oczami. »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony