Uroda.com / Talent tygodnia / Makijaż

Talent tygodnia

Makijaż


Podstawowe zadania makijażu są powszechnie znane. Wykonywany na co dzień ma ukrywać niedoskonałości, poprawiać wygląd i samopoczucie, dodając tym samym pewności siebie. Szminka, podkład czy cienie do powiek to jednak nie wszystko. Bardzo ważne jest także nadanie twarzy odpowiedniego konturu. Odpowiedzialne są za to bronzery i róże. Jak z ich pomocą wyszczuplić twarz, jak je wybierać i aplikować? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Pogoda sprzyja, wiec możemy zaszaleć z kolorami w makijażu. Postawiłam na odcienie, które wydobywają zielony kolor tęczówki, ale oczywiście polecam każdemu :) »

Ocena: 0
Komentarze (1)

W tym sezonie turkus jest bardzo modny. Dlaczego więc nie wykorzystać go w makijażu? W zestawieniu z wyraźną, czarną kreską jest idealną propozycją na letnią imprezę. Polecam! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Delikatne połączenie brązowych cieni do powiek z zielonym tuszem na rzęsach, dopełnione wyrazistą, seksowną czerwienią na ustach. To propozycja nie tylko makijażu codziennego, ale również ciekawa alternatywa na wieczór dla tych z Was, które nie lubią zbyt mocnego akcentu na oko. Polecam! »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Intensywne, neonowe, a przy tym - matowe kolory palety powodują, że można z nich stworzyć interesujący, wielobarwny makijaż, pasujący do każdego odcienia tęczówki. Zapraszam do obejrzenia filmu! »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony