Uroda.com / Talent tygodnia / Fitness i Dieta

Talent tygodnia

Fitness i Dieta


Wiosna za pasem, a wielkimi krokami zbliża się lato. Czas pomyśleć o sylwetce. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Wielu specjalistów twierdzi, że komórki macierzyste stanowią klucz do długowieczności. Nic dziwnego, że pokłada się w nich tak duże nadzieje, ponieważ już teraz znajdują one coraz szersze zastosowanie, nie tylko w medycynie, ale też w kosmetyce. Komórki macierzyste w kosmetologii, przez wielu uznawane są za objawienie, dają szerokie możliwości. Zatem co mogą nam dać komórki macierzyste? »

Ocena: 48
Komentarze (0)

Postanowienia noworoczne wciąż jeszcze aktualne. Wiele kobiet, jako jeden z kluczowych punktów zaznaczyło zrzucenie zbędnych kilogramów. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

Większość z nas wie, że zielone zabarwienie roślinom nadaje chlorofil. Nie jest także tajemnicą, że ma on zbawienny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Już od czasów starożytnych pełnił on funkcję cudownego „uzdrowiciela”. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa „płynną energią” lub „zieloną krwią”. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok, a wraz z nim nowe postanowienia. Jednym z najczęściej podejmowanych wyzwań, obok rzucania palenia, jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Jest to jedno z tych postanowień, w którym wyjątkowo trudno nam wytrwać. W ciągu pierwszych dni i tygodni twardo trzymamy się diety i chodzimy na siłownię, jednak z czasem odpuszczamy… Co zrobić by wytrwać w noworocznym postanowieniu przez kolejne 364 dni i osiągnąć, a potem utrzymać upragnioną wagę? »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony