Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie / Produkty pielęgnacyjne

Talent tygodnia

Produkty pielęgnacyjne


Nowe balsamy od Eveline Cosmetics są jak zaproszenie w egzotyczną podróż. Spróbuj soczystego sorbetu Sweet Coconut, w którym króluje papaja i kokos lub witaminowego koktajlu Fresh Lemon, gdzie dominuje cytryna i limonka. Pozwól ugasić pragnienie Twoich dłoni i zatrać się w fantastycznej krainie rajskich owoców. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Przedstawiamy 4 odżywki, które zawierają skoncentrowane składniki aktywne, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób sprawią, że paznokcie będą ładne i zdrowe. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Zadbane, gładkie, smukłe- czy nie tak wyglądają idealne dłonie eleganckiej kobiety? Pod wpływem codziennych obowiązków, a także szkodliwego wpływu środowiska, nasze ręce nie wyglądają już tak ładnie. »

Ocena: 30
Komentarze (4)

Super gładkie dłonie w 60 sekund. proto-col instant manicure jest inspirowany produktami wykorzystywanymi w Spa. Peeling stworzony jest z najwyższej jakości czystych olejków eterycznych, antyoksydantów oraz soli z Morza Martwego. Instant manicure wygładzi, złuszczy, odżywi i odmłodzi dłonie w zaledwie 60 sekund. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Francja  – elegancja aż po czubek paznokcia

Zadbane dłonie to bez wątpienia Twoja najlepsza wizytówka, dlatego już dziś sięgnij po najnowsze wyspecjalizowane preparaty NAIL PROGRAM z serii Bell. Wśród nich, w każdej chwili znajdziesz to czego potrzebują Twoje paznokcie. Teraz już absolutnie wszystko jest w Twoich rękach. »

Ocena: 50
Komentarze (244)
do góry strony