Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja paznokci

Talent tygodnia

Pielęgnacja paznokci


W dzisiejszych czasach zadbane dłonie i paznokcie to już nie tylko atrybut kobiecości, ale także mę-skiej elegancji. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie przy suchej skórze dłoni, nie dadzą spektaku-larnego efektu, który chciałybyśmy osiągnąć, dlatego tak ważne jest kompleksowe działanie w tym obszarze i przede wszystkim pielęgnacja! Marka Eveline Cosmetics jako ekspert w dziedzinie odżywek i niekwestionowany lider w sprzedaży od 2014 roku, ma się czym poszczycić ponieważ po-siada w swoim portfolio, aż 20 produktów przeznaczonych do pielęgnacji paznokci. S »

Ocena: 0
Komentarze (523)

Manicure japoński jest ratunkiem dla paznokci zniszczonych detergentami, osłabionych po manicure, które stają się wtedy kruche i łamliwe, mogą się rozdwajać. »

Ocena: 5
Komentarze (8)

Myślicie, że moda na paznokcie w radosnych kolorach odchodzi wraz z latem? Nic bardziej mylnego! Kolorowe paznokcie to przecież manifest kobiecości. Zatrzymaj więc wspomnienia szalonych wakacji na swoich dłoniach! »

Ocena: 28
Komentarze (9)

Piękne dłonie to gładka, nawilżona skóra i zadbane paznokcie, a idealny manicure to taki, który przynosi ten efekt. Jeszcze lepiej, by zabieg upiększania dłoni był prosty i szybki, czy to możliwe? Okazuje się, że tak, bo dzięki nowościom na rynku kosmetycznym manicure nie jest już tak czasochłonny. »

Ocena: 47
Komentarze (28)

Dłonie to wizytówka kobiety. Każda z nas pragnie idealnie zadbanych paznokci, które przyciągną pożądliwe spojrzenia mężczyzn i zazdrość koleżanek. Ale jak osiągnąć olśniewający efekt bez wydania fortuny na profesjonalny manicure u kosmetyczki? Już podpowiadamy! Wystarczy tylko odrobina chęci, wytrwałości i systematyczności oraz parę składników spożywczych, które i tak zapewne już masz w kuchni. »

Ocena: 38
Komentarze (243)
do góry strony