Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Lato to czas sandałków, japonek, klapek. Pokazujemy więc zadbane stopy, jednak nie tylko pedicure jest ważny. Piękne słońce potrafi zmobilizować nie jedną z nas do zadbania również o paznokcie na dłoniach i zabawę kolorami. »

Ocena: 0
Komentarze (18)

Tego lata porzuć wszelkie konwencje. Znajdź zwariowane, wielobarwne stylizacje i zainspiruj się nimi przy wakacyjnym manicure. Mniej znaczy więcej? Nie w tym sezonie! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Zadbane dłonie, a przede wszystkim paznokcie to podstawa dobrego wyglądu. Co jednak zrobić, gdy przed wielkim wyjściem złamie nam się paznokieć albo okaże się, że ulubiony lakier zasechł? Nie panikuj. Wszystko da się jeszcze naprawić. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Kosmetyki nie są wieczne – niestety, bo przecież każda z nas ma swoje ulubione specyfiki i chciałybyśmy z nich korzystać jak najdłużej. Generalnie każdy kosmetyk ma swój „cykl życia”, można go jednak nieco przedłużyć. Warunkiem jest właściwe przechowywanie – jak przechowywać lakiery do paznokci, by służyły nam jak najdłużej? »

Ocena: 0
Komentarze (13)

Męczy Cię długotrwałe czekanie na wyschnięcie lakieru? Jesteś kobietą zabieganą, która nigdy nie ma czasu na zmianę koloru paznokci? Hybrydy są rozwiązaniem twojego problemu! »

Ocena: 0
Komentarze (5)
do góry strony