Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Dobre informacje dla pań, które lubią eksperymentować z kolorami paznokci, i tych, które cenią bezpieczną elegancję. W najnowszych trendach manicure każda znajdzie coś dla siebie. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Czas urlopowy ruszył pełną parą. Już niedługo będziesz mogła swobodnie leniuchować na plaży, czekając na idealną opaleniznę. Jednak zanim zdecydujesz się na długie kąpiele słoneczne, zadbaj by Twoje paznokcie także były na to gotowe. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Lato to czas sandałków, japonek, klapek. Pokazujemy więc zadbane stopy, jednak nie tylko pedicure jest ważny. Piękne słońce potrafi zmobilizować nie jedną z nas do zadbania również o paznokcie na dłoniach i zabawę kolorami. »

Ocena: 0
Komentarze (18)

Tego lata porzuć wszelkie konwencje. Znajdź zwariowane, wielobarwne stylizacje i zainspiruj się nimi przy wakacyjnym manicure. Mniej znaczy więcej? Nie w tym sezonie! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Zadbane dłonie, a przede wszystkim paznokcie to podstawa dobrego wyglądu. Co jednak zrobić, gdy przed wielkim wyjściem złamie nam się paznokieć albo okaże się, że ulubiony lakier zasechł? Nie panikuj. Wszystko da się jeszcze naprawić. »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony