Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Dzięki kolekcji specjalnej lakierów do paznokci Pretty In Pink stworzysz nie tylko zjawiskowy manicure, ale także wesprzesz projekt, działający na rzecz walki z rakiem piersi. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Nudna, szara jesień? Nic z tego. Zamknij oczy i zanurz się w cudownym śnie kolorów. Za progiem świata wyobraźni czeka słodka kraina czarów i zjaw. Niespodzianka i elektryzujący smak podróży w nieznane zakątki świata fantazji – to propozycja Orly na ten sezon. »

Ocena: 0
Komentarze (140)

Ombre nails, czyli tzw. cieniowany manicure, to sposób malowania paznokci, który już od kilku sezonów cieszy sie niesłabnącą popularnością. Wbrew pozorom - jego wykonanie wcale nie jest takie trudne, jak się większości z nas wydaje. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Dobre informacje dla pań, które lubią eksperymentować z kolorami paznokci, i tych, które cenią bezpieczną elegancję. W najnowszych trendach manicure każda znajdzie coś dla siebie. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Czas urlopowy ruszył pełną parą. Już niedługo będziesz mogła swobodnie leniuchować na plaży, czekając na idealną opaleniznę. Jednak zanim zdecydujesz się na długie kąpiele słoneczne, zadbaj by Twoje paznokcie także były na to gotowe. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony