Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Popularność ombre nails od kilku sezonów nie słabnie. I słusznie! Wbrew pozorom, nie tak trudno je też wykonać, o czym przekonasz się śledząc poniższy tutorial. Wszystko, czego potrzebujesz to odrobina cierpliwości, zestaw kolorowych lakierów do paznokci i gąbka do makijażu. Do dzieła! »

Ocena: 45
Komentarze (6)

Lubisz wzorki na paznokciach? Szukasz ciekawego pomysłu na manicure? Fioletowe kropki to propozycja dla Ciebie. Bez problemu wykonasz je sama! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Klasyczny french to nieśmiertelny, elegancki manicure, którego uniwersalność polega na tym, że jest idealny niezależnie od okazji. Warto jednak urozmaicić go od czasu do czasu o ciekawe dodatki, które nadadzą mu charakteru. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Elementy jesiennego krajobrazu to bardzo ciekawy pomysł na ozdobienie paznokci. O żadnej porze roku liście nie mają tak pięknych kolorów, jak właśnie jesienią. Wykorzystaj to w sezonowym manicure! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Dzięki kolekcji specjalnej lakierów do paznokci Pretty In Pink stworzysz nie tylko zjawiskowy manicure, ale także wesprzesz projekt, działający na rzecz walki z rakiem piersi. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony