Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Głównym kolorem, który kojarzy nam się ze świętami jest oczywiście czerwony. Dlatego też, stanowi on bazę mojego świątecznego manicure, na której wykonałam dodatkowo fantazyjne wzorki. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Popularność ombre nails od kilku sezonów nie słabnie. I słusznie! Wbrew pozorom, nie tak trudno je też wykonać, o czym przekonasz się śledząc poniższy tutorial. Wszystko, czego potrzebujesz to odrobina cierpliwości, zestaw kolorowych lakierów do paznokci i gąbka do makijażu. Do dzieła! »

Ocena: 45
Komentarze (6)

Lubisz wzorki na paznokciach? Szukasz ciekawego pomysłu na manicure? Fioletowe kropki to propozycja dla Ciebie. Bez problemu wykonasz je sama! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Klasyczny french to nieśmiertelny, elegancki manicure, którego uniwersalność polega na tym, że jest idealny niezależnie od okazji. Warto jednak urozmaicić go od czasu do czasu o ciekawe dodatki, które nadadzą mu charakteru. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Elementy jesiennego krajobrazu to bardzo ciekawy pomysł na ozdobienie paznokci. O żadnej porze roku liście nie mają tak pięknych kolorów, jak właśnie jesienią. Wykorzystaj to w sezonowym manicure! »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony