Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Mody na manicure hybrydowy ciąg dalszy! Tym razem swoje propozycje przedstawiła firma Starlack. »

Ocena: 0
Komentarze (7)

Zdobienie paznokci w technice hybrydowej przyjmuje różnorodne formy. Do groma mnóstwa produktów dołączyła teraz innowacyjna baza proteinowa. Zobacz, do czego służy. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Wakacyjne wyjazdy, słońce i przygoda – pragniemy być wówczas piękne, opalone oraz gotowe na plażowanie i zwiedzanie. W tym sezonie hitem są neony, szczególnie te na paznokciach. Soczyste róże, odblaskowe pomarańcze czy intensywne zielenie idealnie odbijają słońce i cudownie kontrastują z opalenizną. Sprawdzą się podczas wycieczek, leżenia na plaży oraz kąpieli w morzu. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Najnowsza tendencja w stylizacji paznokci, czyli manicure ispirowany wzorami na zimowych swetrach, odnosi w tym sezonie ogromny sukces. Zwłaszcza na Instagramie, który pełen jest zdjęć takiego manicure. Sprawdżcie! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Najprościej byłoby kupić szybkoschnący lakier. Jednak, jak wszystkie dobrze wiemy, większość z nich i tak potrzebuje dobrych kilkunastu, jeśli nie – kilkudziesięciu minut, abyśmy zyskały pewność, że krycie paznokcia pozostanie bez szwanku. Jak zatem szybko wysuszyć paznokcie? »

Ocena: 0
Komentarze (6)
do góry strony