Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Niestety wiele z nas mimo czasu poświęconego na ich pielęgnację, nie może długo cieszyć się lakierem, który nieestetycznie odpryskuje i blaknie. Istnieją jednak sposoby na przedłużenie trwałości emalii nawet do 10 dni. »

Ocena: 33
Komentarze (12)

Myślicie, że moda na paznokcie w radosnych kolorach odchodzi wraz z latem? Nic bardziej mylnego! Kolorowe paznokcie to przecież manifest kobiecości. Zatrzymaj więc wspomnienia szalonych wakacji na swoich dłoniach! »

Ocena: 28
Komentarze (9)

Niewątpliwie są wizytówką każdej kobiety. Dbamy o nie szczególnie, ponieważ skóra w tym miejscu jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie detergentów i innych czynników. »

Ocena: 46
Komentarze (36)

Piękne dłonie to gładka, nawilżona skóra i zadbane paznokcie, a idealny manicure to taki, który przynosi ten efekt. Jeszcze lepiej, by zabieg upiększania dłoni był prosty i szybki, czy to możliwe? Okazuje się, że tak, bo dzięki nowościom na rynku kosmetycznym manicure nie jest już tak czasochłonny. »

Ocena: 47
Komentarze (28)

Dłonie to wizytówka kobiety. Każda z nas pragnie idealnie zadbanych paznokci, które przyciągną pożądliwe spojrzenia mężczyzn i zazdrość koleżanek. Ale jak osiągnąć olśniewający efekt bez wydania fortuny na profesjonalny manicure u kosmetyczki? Już podpowiadamy! Wystarczy tylko odrobina chęci, wytrwałości i systematyczności oraz parę składników spożywczych, które i tak zapewne już masz w kuchni. »

Ocena: 38
Komentarze (243)
do góry strony