Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Lepiej zapobiegać niż leczyć – ten niezaprzeczalny fakt dociera do nas zwłaszcza w okresie wzmożonego narażenia na choroby. W społeczeństwie krąży jednak wiele mitów na temat profil-aktyki czystości skóry. Co jest prawdą, a co fałszem? Przyjrzyjmy się kilku obiegowym opiniom. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Nie możesz wyjść do kosmetyczki na manicure? Poznaj Nail Gels od Avon, który da Ci efekt hybrydy przez 7 dni i to bez wychodzenia z domu! Nowa kolekcja żelowych lakierów zachwyca najmodniejszymi kolorami, ale też łatwością aplikacji produktu. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

W obecnym czasie nasze dłonie są narażone nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na wzmożoną dezynfekcje. Chcąc zapobiegać wirusom, ciągle smarujemy ręce płynami i żelami antybakteryjnymi. W swoim składzie środki tego typu mają sporo alkoholu, który bardzo wysusza skórę dłoni. Co za tym idzie - stają się szorstkie, podatne na pęknięcia i pieką. Co zrobić, by je nawilżyć i sprawić, by zniosły ciągłą dezynfekcję nieco lepiej? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Mycie rąk to najprostsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania chorobom wirusowym, bakteryjnym oraz zatruciom pokarmowym. Według UNICEF staranne mycie rąk mydłem, zwłaszcza przed posiłkiem, może ograniczyć liczbę infekcji dróg oddechowych nawet o 25 %. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Zawsze warto mieć go przy sobie... »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony