Uroda.com / Talent tygodnia / Dłonie i paznokcie

Talent tygodnia

Dłonie i paznokcie


Wszyscy chcemy mieć pewność, że w naszym otoczeniu nie ma groźnych drobnoustrojów, które mogą powodować różne dolegliwości. Jak to osiągnąć? Dzięki skutecznej profilaktyce. Na sklepowe półki trafia nowa linia środków sanitarnych dr Reiner, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim domownikom. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Maski CICA-Repair do rąk i stóp Neutrogena® Formuła Norweska® »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Dr Szmich to nowa, polska marka semi-aptecznych, specjalistycznych kosmetyków stworzona przez Józefa Szmich - doktora Biochemii i Biotechnologii Politechniki Łódzkiej oraz założyciela firmy Delia Cosmetics. Jego obszerna wiedza na temat innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych, nieustannie pogłębiana przez ponad trzy dekady oraz przeszło 20-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków stały się fundamentem do założenia nowego brandu sygnowanego nazwiskiem twórcy. Wiosną 2020 w odpowiedzi na zmieniający się rynek, branżę kosmetyczną i potrzeby konsumentów marka wdrożyła gamę specjalistycznych produktów dezynfekujących do rąk oraz regenerująco-naprawczych do rąk i paznokci. Produkty Dr Szmich powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych i laboratoriach w Polsce z myślą o zapewnieniu konsumentom najwyższych standardów, bezpieczeństwa, wysokiej jakości i niezaprzeczalnej skuteczności. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Piękne dłonie i zadbane stopy to marzenie każdej kobiety. Zwłaszcza teraz, gdy lato rozpieszcza ciepłymi promieniami słońca i coraz częściej pojawiają się okazje do tego, by zakładać zwiewne sukienki, lekkie sandałki i klapki. Marka my’BIO wykorzystała moc natury i stworzyła linię kremów do rąk oraz stóp… naturalnych, niebanalnie pachnących, a przede wszystkim przyjaznych dla ludzi i środowiska. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Lepiej zapobiegać niż leczyć – ten niezaprzeczalny fakt dociera do nas zwłaszcza w okresie wzmożonego narażenia na choroby. W społeczeństwie krąży jednak wiele mitów na temat profil-aktyki czystości skóry. Co jest prawdą, a co fałszem? Przyjrzyjmy się kilku obiegowym opiniom. »

Ocena: 0
Komentarze (94)
do góry strony