Uroda.com / Talent tygodnia

Talent tygodnia

Anna Lasik

Anna Lasik

Zajmuje się stylizacją i wizażem, charakteryzacją, scenografią i malarstwem sztalugowym . Jej zawód to spełnienie marzeń i wyzwanie, któremu chce sprostać. Ania pochodzi z rodziny artystycznej, ... »

Ocena: 0
Komentarze (2)
Aleksandra Zaborowska

MR

hjj

Komentarze (13)

Aleksandra jest licealistką i kocha fotografię. Zajmuje się nią od około trzech lat. Podczas realizacji sesji ... »

Kinga Tłuczek

hjj

Komentarze (3)

Uwielbiam słodycze, a zaraz po nich jest muzyka i fotografia. Fotografia to moja pasja i przygoda, daje mi mnóstwo ... »


Talenty

Kamil Frankiewicz

Kamil jest stylistą fryzur i wizażystą, a także trenerem wizażu. Uwielbia pracować z ludźmi, rozmawiać z nimi, odkrywać ich wewnętrzne piękno. Wykonuje ten zawód ponieważ nie wyobraża sobie, by mógł robić coś innego. »

Ocena: 20
Komentarze (3)

Sylwia Borek

Sylwia jest wizażystką, choć angielskie określenie make-up artist o wiele bardziej jej odpowiada. Jej zawód to pasja, bez której nie wyobraża sobie życia. Sprawia jej przyjemność i pozwala „wyżyć” się artystycznie. »

Ocena: 40
Komentarze (3)

Kasia Jurczyk

Kasia jest pełną humoru, pomysłów stylistką i wizażystką w jednym. Praca jest dla niej wyzwaniem i spełnieniem siebie oraz swoich marzeń. »

Ocena: 36
Komentarze (5)

Justyna Orłoś

Jest wizażystką i stylistką, a praca to dla niej oderwanie się od zwykłej codzienności i ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań, to prawdziwa pasja. »

Ocena: 40
Komentarze (1)

Gosha

Gosia jest projektantką i jak mówi o sobie - perfekcjonistką. Poprzez projektowanie wyraża siebie w 100%. Kocha stwarzać ludzi na nowo i budzić do życia tkaniny, jako unikatowe egzemplarze ubrań. Praca daje jej satysfakcję »

Ocena: 35
Komentarze (1)

do góry strony