Uroda.com / Talent tygodnia

Talent tygodnia

Anna Lasik

Anna Lasik

Zajmuje się stylizacją i wizażem, charakteryzacją, scenografią i malarstwem sztalugowym . Jej zawód to spełnienie marzeń i wyzwanie, któremu chce sprostać. Ania pochodzi z rodziny artystycznej, ... »

Ocena: 0
Komentarze (2)
Aleksandra Zaborowska

MR

hjj

Komentarze (13)

Aleksandra jest licealistką i kocha fotografię. Zajmuje się nią od około trzech lat. Podczas realizacji sesji ... »

Kinga Tłuczek

hjj

Komentarze (3)

Uwielbiam słodycze, a zaraz po nich jest muzyka i fotografia. Fotografia to moja pasja i przygoda, daje mi mnóstwo ... »


Talenty

Anna Lasik

Zajmuje się stylizacją i wizażem, charakteryzacją, scenografią i malarstwem sztalugowym . Jej zawód to spełnienie marzeń i wyzwanie, któremu chce sprostać. Ania pochodzi z rodziny artystycznej, tak więc zamiłowanie do sztuk pięknych towarzyszy jej od urodzenia. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Renata Godlewska

Renata jest specjalistką w zakresie makijażu artystycznego i biżuteryjnego. Jej zawód to dla niej radość i spełnienie marzeń, daje jej mnóstwo satysfakcji i energii do podejmowania nowych wyzwań. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Bogna Borek

Bogna jest młodą, ambitną wizażystką z dwuletnim doświadczeniem. Jej zawód to wyzwanie, które wymaga od niej pełnej mobilizacji i zaangażowania w podwyższaniu sobie poprzeczki. »

Ocena: 38
Komentarze (4)

Marzena Okoń

Marzena jest wizażystką, twórczą duszą, poszukującą coraz to nowych i doskonalszych sposobów wyrażania siebie. Jej zawód to pasja, szczęście, sposób na własny rozwój i tworzenie piękniejszego świata. »

Ocena: 0
Komentarze (8)

Bartek Kluz

Bartek - z zawodu ekonomista, pracujący jako informatyk, z zamiłowania fotograf. Jak sam o sobie pisze, jest bacznym obserwatorem i uwielbia, jak każdy facet, patrzeć, ale jak nie każdy, słuchać. »

Ocena: 33
Komentarze (4)

do góry strony