Uroda.com / Talent tygodnia

Talent tygodnia

Anna Lasik

Anna Lasik

Zajmuje się stylizacją i wizażem, charakteryzacją, scenografią i malarstwem sztalugowym . Jej zawód to spełnienie marzeń i wyzwanie, któremu chce sprostać. Ania pochodzi z rodziny artystycznej, ... »

Ocena: 0
Komentarze (2)
Aleksandra Zaborowska

MR

hjj

Komentarze (13)

Aleksandra jest licealistką i kocha fotografię. Zajmuje się nią od około trzech lat. Podczas realizacji sesji ... »

Kinga Tłuczek

hjj

Komentarze (3)

Uwielbiam słodycze, a zaraz po nich jest muzyka i fotografia. Fotografia to moja pasja i przygoda, daje mi mnóstwo ... »


Talenty

dsc_6216_ok_mini

Wizaż to moja pasja. Każda sesja zdjęciowa to nowe wyzwanie i nowa przygoda. Moja praca jest dla mnie jednocześnie największym hobby.. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Izabela Piekarczyk

Make-up to nie tylko wydobywanie piękna twarzy, to prawdziwe dzieło sztuki, które pozwala wyzwolić duszę kobiety. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

aasss

Jej zawód to spełnienie marzeń, realizacja pasji. Zawód wizażysty daje jej mnóstwo satysfakcji, sprawia jej ogromną radość, to spełnienie marzeń. Joasia po prostu kocha to co robi. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

aga amsterdam

"Tworzyć makijaże. To jak tekst do melodii. Zamykam całość". Gdyby chciała, byłaby prezydentem, gdyby miała ochotę, zostałaby papieżem, ale z pełną świadomością wybiera piękną sztukę fryzjerstwa. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Marcin Włodarczyk

Marcin jest właścicielem salonu i kreatywnym fryzjerem, który potrafi zaskoczyć. Strzyże nowocześnie. Praca fryzjera daje mu dużą swobodę w realizacji jego wizji i mnóstwo radości. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

do góry strony