Uroda.com / Talent tygodnia

Talent tygodnia

Anna Lasik

Anna Lasik

Zajmuje się stylizacją i wizażem, charakteryzacją, scenografią i malarstwem sztalugowym . Jej zawód to spełnienie marzeń i wyzwanie, któremu chce sprostać. Ania pochodzi z rodziny artystycznej, ... »

Ocena: 0
Komentarze (2)
Aleksandra Zaborowska

MR

hjj

Komentarze (13)

Aleksandra jest licealistką i kocha fotografię. Zajmuje się nią od około trzech lat. Podczas realizacji sesji ... »

Kinga Tłuczek

hjj

Komentarze (3)

Uwielbiam słodycze, a zaraz po nich jest muzyka i fotografia. Fotografia to moja pasja i przygoda, daje mi mnóstwo ... »


Talenty

Fotografia jest dla niej odskocznią i ciągłym wyzwaniem. Dzień bez fotografii (chociażby obejrzenia czegoś nowego w sieci) jest dniem straconym! »

Ocena: 0
Komentarze (6)

Joanna Śliwińska

Asia wyznaje zasadę, że “życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz”. A ona tym razem trafiła na wizaż i stylizację. Okazało się, że ta praca daje jej dużo radości, ale przede wszystkim ogromną satysfakcję. Ten zawód- jak mówi- jest jak układanie puzzli. Jeśli chociaż jeden nie pasuje, psuje całą kompozycję. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

d0edc0b533

Uwielbiam muzykę rockową - Pink Floyd, Myslovitz, Kings of Leon,Queen, Led Zeppelin, koncerty - staram się na nich być jak najczęściej, ambitne kino i fotografię - jedyna ucieczka od zmartwień, świat nieskończonej wyobraźni. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

hjj

Uwielbiam słodycze, a zaraz po nich jest muzyka i fotografia. Fotografia to moja pasja i przygoda, daje mi mnóstwo energii. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Aleksandra Zaborowska

Aleksandra jest licealistką i kocha fotografię. Zajmuje się nią od około trzech lat. Podczas realizacji sesji zazwyczaj bawi się w człowieka – orkiestrę: maluje, stylizuje, czesze i fotografuje. »

Ocena: 48
Komentarze (13)

do góry strony