Uroda.com / Talent tygodnia

Talent tygodnia

Anna Lasik

Anna Lasik

Zajmuje się stylizacją i wizażem, charakteryzacją, scenografią i malarstwem sztalugowym . Jej zawód to spełnienie marzeń i wyzwanie, któremu chce sprostać. Ania pochodzi z rodziny artystycznej, ... »

Ocena: 0
Komentarze (2)
Aleksandra Zaborowska

MR

hjj

Komentarze (13)

Aleksandra jest licealistką i kocha fotografię. Zajmuje się nią od około trzech lat. Podczas realizacji sesji ... »

Kinga Tłuczek

hjj

Komentarze (3)

Uwielbiam słodycze, a zaraz po nich jest muzyka i fotografia. Fotografia to moja pasja i przygoda, daje mi mnóstwo ... »


Talenty

Dwadzieścia lat zdobywałam wiedzę i doświadczenie w kierunku wizażu i stylizacji, teraz pomagam wydobywać piękno na pozór niezauważalne z każdej Kobiety. Każda osoba jest dla mnie innym wyzwaniem. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

Jestem osobą bardzo energiczną i zwariowaną, wykonywanie zawodu charakteryzatora pozwala na wykorzystanie mojej niespożytej energii przy pracy z ludźmi. Moja praca jest dla mnie spełnieniem marzeń. Malo ludzi lubi swoja prace, cieszę się, że mój zawód jest również moim hobby. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

Jestem wizażystką i stylistką. Mój zawód to pasja i sposób na życie, przynosi mi ogromną radość i spełnienie. Jestem niezwykle zaangażowana w każdy szczegół mojej pracy. Mój zawód jest dla mnie absorbujący, pełen niespodzianek i niewątpliwie wymaga kreatywności oraz indywidualnego podejścia do każdego z osobna. »

Ocena: 50
Komentarze (8)

Nikodem Szymański

Nikodem uwielbia poranną kawę. Jest skłonny poświęcić wiele, aby zrobić naprawdę dobre zdjęcie –czasem wstaje o 3 w nocy i wraz z modelkami marznie na mrozie, ale równocześnie robi na prawdę dobrą sesję. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Jestem uosobieniem opanowania, cierpliwości i spokoju, a moja praca jest dla mnie oderwaniem się od szarej rzeczywistości. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

do góry strony