Uroda.com / Salony / Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak

Salony

Jesteś właścicielem salonu? Dodaj swój salon

Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak

2012-02-22


Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak
Częstochowa, Nałkowskiej 7
Telefon: (34) 366 83 83; 605 940 365
gabinet@elarto.pl
www.elarto.czest.pl
 • Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak
 • Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak
 • Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak
 • Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak
Staramy się, by klient czuł się jak u siebie i był naszym "certyfikatem jakości". Kiedy zamkniesz za sobą drzwi, przywita Cię serdecznie aromatem wyśmienitej kawy lub herbaty wykwalifikowany, kompetentny personel oraz przyjazny wystrój, muzyka i blask świec. U nas zatrzymuje się czas, powraca witalność i poprawia humor... Usługi w Salonie wykonywane są na najwyższym poziomie, przynoszą efekty i pozwalają zrelaksować się. U nas możesz poznać nową koncepcję piękna. Pakiet różnorodnych zabiegów, spełni Twoje najskrytsze oczekiwania i sprawi, że zapragniesz stale z niego korzystać. Najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa klienta, serdeczna atmosfera, bezpieczeństwo i higiena. Dlatego dbamy o nienaganną czystość miejsca pracy oraz sterylność narzędzi. Poprzez systematyczny, częsty udział w szkoleniach doskonalimy swoje umiejętności i zdobywamy wiedzę, zapewniamy dostęp do wszelkich nowinek rynkowych, technik i trendów. Wdrażamy wiele autorskich, niepowtarzalnych pomysłów.
Ocena: 50

Komentarze (2)

 

 • 2012-08-27 12:03:47
  Andżela
  Polecam ten salon! Ja skusiłam się na manicure hybrydowy. Starannie i pięknie wykonany, długo trzymał się na paznokciach. Na pewno tam wrócę:)
  IP: 46.169.71.192
 • 2012-03-12 11:16:19
  Często korzystam z różnych zabiegów w tym gabinecie i zawsze wychodzę zadowolona i zrelaksowana. Salon ładnie urządzony, bardzo sympatyczna atmosfera. Niestety czasem trzeba poczekać na wolny termin. Polecam!
  IP: 77.113.82.249
do góry strony