Uroda.com / Salony / Pater Pracownia Fryzjerska

Salony

Jesteś właścicielem salonu? Dodaj swój salon

Pater Pracownia Fryzjerska

2011-06-20


Pater Pracownia Fryzjerska
Kraków, Kurniki 5
Telefon: +48 12 422 16 39
pracownia.pater@gmail.com
http://www.paterpracownia.pl
 • Pater Pracownia Fryzjerska
 • Pater Pracownia Fryzjerska
 • Pater Pracownia Fryzjerska
 • Pater Pracownia Fryzjerska
PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA to miejsce, gdzie pracują ludzie z pasją, dbający o to, by zaspokoić wysokie wymagania i potrzeby swoich klientów. Zawód fryzjera polega na współpracy z klientem, a nowa i dobrze dobrana fryzura potrafi zmienić człowieka, dodać mu optymizmu i pewności siebie. Bardzo ważne w tym zawodzie jest śledzenie wciąż zmieniających się trendów mody i nowych technologii pozwalających uzyskać coraz bardziej fantazyjne rezultaty. Nasi fryzjerzy stosują jedynie najlepsze, profesjonalne kosmetyki firmy JOICO, które zapewniają kompleksowy system pielęgnacji włosów, poprawiający ich kondycję i równocześnie zapewniający wspaniałe rezultaty zabiegów. Nasza pracownia urządzona jest nowocześnie, z dbałością o przestrzeń i zachowanie czystej formy. Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się tu wyjątkowo, każdego z nich traktujemy indywidualnie. Zapraszamy!
Ocena: 50

Komentarze (3)

 

 • 2013-09-03 14:00:23
  rozjaśniona
  Również gorąco NIE POLECAM, chciałam sobie zrobić ombre a moje włosy zostały całkiem rozjaśnione ( !!)... nie mówię już o tym jak były one zniszczone... to w dodatku uzyskany kolor było pomarańczowy, skóra głowy w masakrycznym stanie :(, dodam że mam ciemny blond, co na cenę 400 zł jest zabawne. Najbardziej zdziwiło mnie podejście właściciela który nie zgodził się mi położyć nawet szamponu neutralizującego pomarańcz co w hurcie wyniosło by go 20 zł a miałby mnie jako klientkę... nie rozumiem jak można podchodzić w taki sposób do klienta :( bardzo nie miła atmosfera. nie polecam możecie być pewni że jak coś nie wyjdzie to w cenie nie jest nawet poprawka za 20 zł !!
  IP: 80.53.8.157
 • 2013-06-14 14:57:59
  TBC
  Radzę omijać szerokim łukiem to miejsce. Miałam do zrobienia odrosty, zamiast ciepłego koloru położono mi zimny i ciemniejszy - można sobie łatwo wyobrazić, jak to wyglądało. Zamiast refleksów, które miały wygladać naturalnie zrobiono mi trzy grube pasemka zimnym blondem. Pani nie zaoferowała poprawki, rachunek ponad 400 zł. Dodam, że fryzjer do którego poszłam ratować włosy - również salon w centrum miasta - wziął niecałe 200 zł.
  IP: 89.66.138.121
 • 2013-04-25 11:02:29
  klientka
  Gorąco i z całego serca nie polecam. Juz pomijając klimat, niestety nie dość że zrobiono mi totalnie co innego jak sobie życzyłam i co omówiłam to nawet nie zaproponowano poprawki, kiedy zadzwoniłam aby zareklamować usługę spotkałam się z arogancją właściciela. Nie do pomyślenia że nie zaproponowano mi nawet jakiegolowiek rabatu albo regeneracji włosów ! Najbardziej jestem oburzona podejściem właściciela :( sama zarządzam firmą i nie wiem jak można tak nie liczyć się z klientem który zostawia 400 zł.
  IP: 83.10.149.238
do góry strony