Uroda.com / Salony / Frederic Moreno

Salony

Jesteś właścicielem salonu? Dodaj swój salon

Frederic Moreno

2010-04-21


Frederic Moreno
Warszawa, CH WOLA PARK, ul. Górczewska 124 124
Telefon: +48 22 533 44 80
info@fredericmoreno.pl
fredericmoreno.pl
 • Frederic Moreno
 • Frederic Moreno
 • Frederic Moreno
 • Frederic Moreno
Jako kreator, Frédéric Moréno przypatruje się temu co dzieje się w świecie fryzjerskim. Jego pasja do fryzjerstwa wskazuje na to, że ma zdolność do wykonania fryzury “na wymiar” czy jest ona tradycyjna lub współczesna. Jego pasja wyjaśnia stan ducha jaki panuje w salonach: wyjątkowa jakość i ciepła atmosfera.
Ocena: 0

Komentarze (7)

 

 • 2018-07-27 11:26:16
  tomek
  Najgorsze strzyżenie jakie miałem. Pani która mnie zaczęła strzyc nie rozumiała po polsku. Mówiłem wyraźnie, że nie chcę wygolonych boków, jak się zamachnęła maszynką to miałem pół głowy wygolone. Zero reakcji, nawet przepraszam od niej nie usłyszałem. Chyba nie znała takiego słowa po polsku. Tłumaczyła się, za ma trzy końcówki do maszynki. Nawet mi je pokazała i policzyła do trzech. Już nawet nie chce mi się pisać, że wszystko miała brudne. Inna fryzjerka dokończyła bo już nie ryzykowałem z Panią, która nie rozumie języka polskiego.
  IP: 212.180.218.243
 • 2011-09-08 09:08:53
  kofa
  Ja też kiedyś korzystałam z usług tego salonu... i to była najgorsza wizyta jak mi się przytrafiła, zmarnowane pieniądze, zniszczone włosy i nic więcej;( Byłam tam dość dawno, około roku temu na baleyage 2 kolory(bez tych Groupon-ów). Wtedy miałam swoje włosy tak do wysokości pępka w kolorze jasnym blond, ale z prześwitem żółtego/rudego po farbie SYOSS - Schwarzkopf ze sklepu :( Poprosiłam wyraźnie o baleyage 2 kolory super jasny blond i ciemny brąz na włosy, aby zniwelować ten żółty. Ale oczywiście fryzjerka mnie nanóWiła na zwykły jasny blond i nieco jaśniejszy brązowy zamiast ciemnego . Uwierzcie dziewczyny, ze jak ona mi spłukała ta farbe i wysuszyła włosy to moj kolor włosów, nic a nic nie różnił się od tego zanim fryzjerka coś zaczeła na nich robić:( co za porażka, Fryzjerka żle dobrała kolor do włosa i po prostu z mieszanki tych dwoch jej kolorów wyszło to samo co miałam. Oczywiście zapłacić musiałam, niepamiętam dokładnie juz ile ale to było ponad 200 zł. W między czasie mojej awantury z fryzjerką, akurat inna pani weszła z reklamacją!!! :) Ten salon to totalne dno, a te fryzjerki które tam pracują mają chyba zero doświadczenia i nigdy wcześniej w salonie nie pracowały!!! Dziewczyny nie chodzcie tam, bo naprawde pieniążki wydacie, a wyjdziecie smutne jak ja:( Teraz znalazłąm fajnego i nie drogiego fryzjera w Markach - Lovely Look. Oni nie liczą ceny od długośći włosów, a za baleyage płaci się około 140 zł (bez zadnych opłat za dorobienie większej ilości farby), a nie ponad 200!!!
  IP: 91.94.122.122
 • 2011-06-19 05:15:54
  VhALDhNwmdiUx
  Superior thniikng demonstrated above. Thanks!
  IP: 190.50.50.84
 • 2011-01-05 22:19:35
  BYŁA KLIENTKA
  JAKI MENAGER TAKA EKIPA NO CÓŻ:)PANI MENAGER NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJE TO I KADRA KIEPSKA
  IP: 77.79.234.18
 • 2010-10-19 21:43:18
  Fryzjerka
  Witam. Jestem fryzjerką z salonu Frederic Moreno. Odnośnie 'zawiedzionej' Pani to w pakiecie jest baleyage jeden kolor, jeśli Pani chciała dwa kolory to za ten drugi trzeba dopłacić 25zł. Jeśli chodzi o tą drugą dozę produktu to trzeba wziąć pod uwagę, że rozjaśniacz jest bardziej chłonięty przez włosy dlatego fryzjerka ze względów bezpieczeństwa doliczyła drugą dozę i po prostu musiała nakładać tego produktu więcej. No i 10 zł dopłacamy za baleyage. Wiec nie rozumiem w czym problem. A najczęściej z tym kuponem przychodzą Panie z włosami do pasa i myślą,ze fryzjer wykona koloryzację za 110zl.
  IP: 178.56.30.182
 • 2010-10-13 08:00:32
  paaaatrycja26
  Dziewczyny, omijajcie ten salon szerokim łukiem!! Też kupiłam kupon na Grouponie. I to chyba był największy błąd jaki zrobiłam. Za pierwszym razem moja wizyta w salonie została przełożona ponieważ fryzjer się rozchorował. Za drugim razem okazało się, że farba do włosów, którą wybrałam do koloryzacji sie akurat skończyła. CO by było śmiesznej nie było jeszcze kilku innych kolorów farb, które ostatecznie mogłyby pasować do moich włosów. Wyjaśnieniem było "mamy bardzo dużo klientów", "te kolory są teraz bardzo modne". Z taką niekompetencją, ignorancją i brakiem poszanowania klienta nie spotkałam się nigdy wcześniej. Interweniowałam u kierownika salonu żądając zwrotu pieniędzy z kuponu. Okazało się jednak, że jaki salon taki kierownik. Pani Agnieszka obiecała wyjaśnienie i zwrot pieniędzy, tymczasem do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji w tej sprawie. Niestety przeczuwam, że moje nieprzyjemności z tym salonem sie jeszcze nie skończyły. Przestrzegam więc wszystkie dziewczyny przed tym salonem. Nie dajcie sie oszukiwać !!!!!!!!
  IP: 62.179.0.4
 • 2010-09-19 21:23:48
  Zawiedziona
  UWAGA wszyscy ktorzy zakupili bony na CITYDEAL do salonu frederic moreno.!!! Opis usługi, za 110 zł. jest tak skonstruowany, że panie w salonie żadają dodatkowych pieniędzy za wykonanie usługi. A mianowicie, bon obejmuje strzyzenie, modelowanie, koloryzację lub baleyage ( płatne dod.10zł. ze względu na pracochłonność....) wszystko 110zł. Lecz gdy włosy są długie lub bardzo gęste, będzie doliczona dodatkowa doza farby za 25zł. W moim przypadku Panie zażadały dodatkowo 60zł. Miałam robiony baleyage 2 kolory, z tym że blond na odrosty i drugi ciemniejszy. Więc farby na odrosty nie poszło za dużo a powiedziałabym ze nawet tej podstawowej dozy z którą fryzjerka podeszła do stanowiska spokojnie zostało 1/3 w miseczce.WIEC JAKIM PRAWEM DOLICZYŁA MI ZA DODATKOWĄ DOZĘ KTÓREJ NIE DORABIAŁA?????!!!! Bo w moim rozumieniu dodatkowa doza to taka którą się dodatkowo dorabia, dozuje, prawda? Więc miłe Panie omijajcie szerokim łukiem salon Frederic Moreno w Wola Parku i cwane Panie które tam pracują !!!
  IP: 89.77.48.187
do góry strony