Uroda.com / Salony / Face and Body Institute

Salony

Jesteś właścicielem salonu? Dodaj swój salon

Face and Body Institute

2010-02-02


Face and Body Institute
Kraków, Starowiślna 4/1
Telefon: 012 430-18-81; 0793-30-18-81
instytut@medyczn-fbi.pl
www.medyczne-fbi.pl
 • Face and Body Institute
 • Face and Body Institute
 • Face and Body Institute
 • Face and Body Institute

Brytyjskie doświadczenie – polscy specjaliści

Face and Body Instytut powstał w samym sercu Krakowa w 2007 roku. Jest jedną z najnowocześniejszych Klinik Medycyny Estetycznej współzałożoną i nadzorowaną przez pioniera medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii – dr Elisabeth Dancey. Doktor Dancey od ponad 15 lat prowadzi z ogromnym powodzeniem dwa Instytuty na Wyspach. Jest autorką książki „Cellulit Solution” i współtwórczynią programu telewizyjnego „10 lat mniej w 10 dni”.

Krakowski Instytut specjalizuje się w udoskonalaniu urody metodami nieinwazyjnymi.

Wiele zabiegów to autorskie techniki, wypracowane przez dr Dancey dzięki długoletniej praktyce i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Domeną wszystkich działań krakowskiego Medical Spa jest holistyczne podejście do Klienta, owocujące poczuciem, że żaden z problemów, z którym się tam zgłaszamy nie zostanie pominięty w drodze do „piękniejszego jutra”. Oferta zabiegowa nieustannie wzbogacana o światowe nowości:

TITAN-niechirurgiczny lifting,wypełnienie ust i bruzdek, Sculptra - odbudowa objętości twarzy, uwydatnianie policzków, Regeneris – osocze bogatopłytkowe, Botox niwelowanie zmarszczek wokół oczu i ust, peelingi medyczne, leczenie przebarwień – Cosmelan, Dermamelan, głębokie nawilżanie skóry, Dermaroller – resurfacing skóry, autorski zabieg witaminowy, LED – terapia światłem czerwonym, zamykanie naczynek, leczenie nadpotliwości – Dysport, redukowanie rozstępów, modelowanie sylwetki, zabiegi na celulit, drenaż limfatyczny, diagnoza znamion skórnych – Mole Mate, usuwanie znamion skórnych, mała chirurgia, wybielanie zębów Beyond, trening wibracyjny FitVibe, kosmetyka profesjonalna – Algotherm, indywidualnie dobierana pielęgnacja dermokosmetyki, konsultacje ze specjalistami – dermatologiem i chirurgiem.


Ocena: 33

Komentarze (1)

 

 • 2011-05-23 13:43:19
  klientka
  Koszmarna obsługa. Panie w rejestracji mają bajzel i nie odzwaniają aby umówic na spotkanie. Tylko po to aby za zabieg za kilka tygodni zapłacić więcej. Ceny zmieniają się z tygodnia na tydzień. A tłumaczą wszystko wewnętrzną polityką.
  IP: 195.117.188.200
do góry strony